> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Cestoviny v dekadentnej krémovej, domácej omáčke z cestovín z maslovej tekvice, bez smotany! Pikantná kuracie klobása a šalvia sú dokonalým komplimentom. Toto cestovinové jedlo je v chladnej noci sýte a upokojujúce.Cestoviny v dekadentnej krémovej, domácej omáčke z cestovín z maslovej tekvice, bez smotany! Pikantná kuracie klobása a šalvia sú dokonalým komplimentom. Toto cestovinové jedlo je v chladnej noci sýte a upokojujúce.'

Inštrukcie

  • Veľký hrniec so slanou vodou privedieme k varu. Pridajte maslovú tekvicu a povarte ju do mäkka.
  • Odstráňte tekvicu štrbinovou lyžicou a vložte do mixéra, rozmixujte dohladka.
  • Pridajte cestoviny do vriacej vody a povarte podľa pokynov na obale pre al dente, pred vypustením si vyhradte najmenej 1 šálku vody na cestoviny.
  • Medzitým na veľkej hlbokej nepriľnavej panvici duste na miernom ohni klobásu, kým nezhnedne, a keď sa bude počas prípravy variť, rozpadnite ju lyžičkou. Keď je uvarené, odložíme ich na tanier.
  • Znížte teplotu na stredne nízku a rozpustite maslo, šalotku a cesnak poduste do mäkka a do zlata, asi 5 - 6 minút.
  • Pridajte pyré z maslovej tekvice, dochuťte soľou a čerstvým popraskaným korením a pridajte trochu vyhradenej vody na cestoviny (ja som použila asi 1 šálku) na zriedenie omáčky podľa vašich predstáv.
  • Pridáme baby špenát a vmiešame parmezán a šalviu. Hoďte do uvarených cestovín a klobásy a premiešajte, kým nie sú dobre obalené.
  • Ak je to žiaduce, podávajte s ďalším parmezánom na boku.

Výživa

Podávanie:11/4 šálky,Kalórie:362kcal,Sacharidy:55g,Bielkoviny:dvadsaťg,Tuk:8g,Nasýtený tuk:dvag,Cholesterol:53mg,Sodík:419mg,Vláknina:5g,Cukor:1g Modré inteligentné body:9 Zelené inteligentné body:9 Fialové inteligentné body:9 Body +:9 Kľúčové slová:omáčka na cestoviny z maslovej tekvice, recepty na omáčky na cestoviny z maslovej tekvice, omáčka z maslovej tekvice, cestoviny s maslovou tekvicou Bezlepkový' 9 PP 9 SP 9 SP 9 SP Butternut Squash recepty Kuracie recepty Recepty bez vajec Jeseň Talianske inšpirované recepty Nízky obsah sodíka Recepty na cestoviny Recepty Špenátové recepty zverejnené 18. september 2018 od Gina 484 Pripomienky / Zanechať komentár '