> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tieto bravčové kotlety s hubami a šalotkou sú šťavnaté a chutné a sú vyrobené zo smotanovej dijonskej omáčky, ktorá je ideálna na večernú večeru!Tieto bravčové kotlety s hubami a šalotkou sú šťavnaté a chutné, ideálne na večernú večeru!'
Bravčové kotlety s hubami a šalotkou

Z toho bol adaptovaný tento jednoduchý recept na bravčové kotlety Bravčové kotlety s bylinkovou omáčkou z dijonu . Pridanie húb a šalotky vás zamiluje! Toto sa stalo mojím receptom, bravčové kotlety vždy vyjdú perfektne uvarené a vďaka príchutiam budete chcieť pripravovať toto znova a znova! Ak chceš obalované bravčové kotlety , vyrábate aj také Pečené bravčové kotlety .

Inštrukcie

  • Na veľkej panvici rozohrejeme maslo na mierne miernom ohni.
  • Bravčové mäso ochutíme soľou a korením.
  • Zvyšujte teplotu na strednú teplotu a pridajte kotlety do panvice a duste ich 7 minút.
  • Otočte a varte, kým nie sú kotlety zhnednuté a spravené stredne, približne o 7-8 minút dlhšie alebo kým bravčové mäso nebude v strede stáť 160F.
  • Odstráňte kotlety a vložte na teplé miesto.
  • Pridajte na panvicu šalotku a za stáleho miešania ju povarte asi 3 minúty, kým nie je mäkká.
  • Pridajte vývar na odmrazenie panvice, vmiešajte horčicu, 1 polievkovú lyžicu petržlenovej vňate, potom pridajte šampiňóny, okoreňte ich novým korením a povarte ich asi 3 minúty, alebo kým nebudú hotové huby.
  • Kotlety dáme na tanier a mäso polejeme šampiňónovou omáčkou, navrch dáme zvyšnú petržlenovú vňať.

Výživa

Podávanie:1nasekať,Kalórie:180kcal,Sacharidy:4.3g,Bielkoviny:18.5g,Tuk:9.5g,Vláknina:0,9g Modré inteligentné body:6 Zelené inteligentné body:5 Fialové inteligentné body:5 Body +:5 Kľúčové slová:najlepší recept na bravčové kotlety, jednoduchý recept na bravčové kotlety, bravčové kotlety, bravčové kotlety na panvici Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' 5 PP 5 SP 5 SP 6 SP Recepty na večeru Recepty bez vajec Jeseň Bravčové recepty Recepty Zimné zverejnené 12. decembra 2019 od Gina 209 Pripomienky / Zanechať komentár '