> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Quinoa Fiesta Enchilada Pečte z quinoa, čiernych fazúľ, kukurice, koriandra a zelenej chilli, na ktorých je rýchla domáca omáčka enchilada a sýrska dobrota!Quinoa Fiesta Enchilada Pečte z quinoa, čiernych fazúľ, kukurice, koriandra a zelenej chilli, na ktorých je rýchla domáca omáčka enchilada a sýrska dobrota!'
Quinoa Fiesta Enchilada pečieme

Pokiaľ ide o mexické jedlo, enchiladas úplne milujem. Niekoľko mojich obľúbených je Kuracie Enchiladas, Butternut Squash a čierna fazuľa Enchiladas a Zelená Enchiladas (zelená Enchiladas) .

Inštrukcie

  • Rúru predhrejte na 400 ° F.
  • Zapekaciu formu 9 x 12 zľahka nastriekajte olejom.
  • V strednom kastróle uvaríme quinoa s 1 3/4 šálkou vývaru podľa návodu na balenie, keď ju uvaríme, vidličkou popučíme a odstavíme.
  • Medzitým v malom hrnci zohrejte olej na mierne miernom ohni. Pridajte cesnak a duste ho dozlatista, asi 1 - 2 minúty. Pridajte paradajkovú omáčku, 1/4 lyžičky kóšer soli, kmín, 1/4 šálky vývaru a chipotle en adobo. Ak je príliš hustá, pridajte 2 lyžice vody na zriedenie. Privedieme k varu a dusíme 3 až 4 minúty.
  • Vo veľkej miske zmiešajte uvarenú quinou, zelené čili, kukuricu, čierne fazule a 1/4 šálky koriandra. Vmiešajte 1/2 šálky syra a rozmixujte. Vložte do pekáča a rozložte. Navrch dajte omáčku enchilada a zvyšný syr.
  • Prikryjeme alobalom a pečieme, kým sa syr neroztopí, asi 20 až 25 minút.
  • Podávame na vrchole s avokádom, pórmi a zvyškom čerstvého koriandra. Nakrájajte na 6 kusov a hneď podávajte.

Výživa

Podávanie:jeden/ 6,Kalórie:331kcal,Sacharidy:44g,Bielkoviny:17.5g,Tuk:12g,Nasýtený tuk:0,5g,Cholesterol:pätnásťmg,Sodík:735mg,Vláknina:7g,Cukor:6g Modré inteligentné body:7 Zelené inteligentné body:8 Fialové inteligentné body:3 Body +:9 Kľúčové slová:enchilada quinoa bake, quinoa enchilada, Quinoa Enchilada Bake, quinoa enchilada kastról, Quinoa Fiesta Enchilada Bake Mrazené jedlá' Bezlepkový' Vegetariánske jedlá' 3 SP 7 SP 8 SP 9 PP Avokádo posadnuté Kastróly Čisté stravovanie Latinské recepty Recepty Menej ako 10 dolárov zverejnené 11. októbra 2014 od Gina 255 Pripomienky / Zanechať komentár '