Práve teraz máte požehnanie plodnej energie. Vedzte, že to, čo začnete, bude pre vás mimoriadne plodné. -Králik

Význam a správy králika

Symbolika králika nám všeobecne pripomína, aby sme preskúmali a používali nástroje, ktoré v sebe máme. Aj keď sú naše inštinkty neodmysliteľné, potrebujú tiež starostlivosť a rozvoj . Význam králika sa navyše zaoberá predovšetkým hojnosťou, pohodlím a zraniteľnosťou. Zajac tiež zahŕňa dary plodnosti, sentimentu, túžby a plodenia. Inými slovami, v súčasnosti máte veľa kreativity a mali by ste ju dobre využiť. Navyše, ako Buffalo „Vzhľad tohto duchovného zvieraťa znamená, že sa blíži neočakávaný prebytok.Symbolika králika môže tiež naznačovať potrebu väčšieho plánovania. Mali by ste si tiež skontrolovať plány, ktoré ste už uviedli do pohybu. Navyše, nebaľte sa v rohu. Kedykoľvek sa zajačik objaví, uvedomte si, že možno budete musieť preskúmať aj jedlá, ktoré jete. Možno vám vegetariánska strava, aj keď len na krátky čas, pomôže posilniť a uzdraviť sa.

Králik je vzdialene príbuzný hlodavcom; Potkan , Myš , Dikobraz , Bobor , Prairie pes , Svišť , Veverička a Veverička .

Králičí totem, duchovné zviera

Ľudia s králičím totemom sú často nepredvídateľní a spontánni. Majú tiež rýchle reflexy a dobrú koordináciu. Ľudia s týmto duchovným zvieraťom sú veľmi pozorní a pohotoví, nežní a vychovávajú ich, ako aj inteligentní a duchaplní. Zajačikovia ľudia navyše rýchlo uspejú a sú v nich veľmi kvalifikovaní úspech . Veľkorysí sú aj v radách svojmu okoliu. Ľudia s touto esenciou silných zvierat môžu inštinktívne vycítiť, ktoré cesty vedú k nebezpečenstvu a ktoré cesty vedú k úspechu.

Interpretácia králičieho sna

Vidieť toto zviera vo sne znamená šťastie, magickú silu a úspech. Máte pozitívny pohľad na život. Zajačiky môžu tiež symbolizovať hojnosť, teplo, plodnosť a sexuálnu aktivitu.Snívanie bieleho králika symbolizuje najmä vernosť v láske. Biely zajac slúži aj ako sprievodca, ktorý vás má nasmerovať správnym smerom. Vidieť vo svojej vízii čierneho zajačika znamená strach z intimity.

Ak zajac poskakuje vo vašom sne, potom to naznačuje plodnosť. Inými slovami, deti vás budú obklopovať. Alternatívne môže vízia súvisieť s vašim nedostatočným nasadením a s tým, ako skočíte z jednej alebo druhej veci. Ak snívate, že vás zajačik škriabe alebo vás štípe, znamená to, že musíte svojmu vzťahu alebo milostnému životu venovať väčšiu pozornosť.