Recepty Dezert

Jahody Romanoff

Jahody Romanoff - rýchly a ľahký ľahký dezertný recept je vyrobený z iba 3 ingrediencií, ideálny pre každú noc v týždni!

Banánová zmrzlina bez viny

This is Banana Ice Cream je dokonalá zmrzlina bez zmrzliny, ktorá je bez viny a je vyrobená iba z jednej ingrediencie, prezretých banánov! Bez smotany alebo pridaného cukru.

Skinny Chocolate Parfaits

Skinny čokoládové parfaity sú bohatá krémová čokoládová pochúťka vyrobená z polosladkej čokolády, beztučného mlieka, vanilky a kukuričného škrobu. Navrstvené s trochou biča

Avokádové kokosové nanuky

Tieto krémové kokosové nanuky z avokáda sú vyrobené iba zo 4 ingrediencií - výživného hustého avokáda, kokosovo-mandľového mlieka, surového cukru a kokosových vločiek.

Čokoládová pena Ricotta

Táto čokoládová pena z ricotty je taká bohatá a krémová, je to príjemne ľahký spôsob, ako uspokojiť túžbu každého človeka po čokoláde. Ideálne na Valentína

Strawberry Kiwi Pavlova

Tento recept Pavlova je elegantný, ale ľahký, vyrobený zo šľahaného bielka a cukru, potom poliaty krémom a čerstvým ovocím. Perfektný ľahký dezert!

Skinny Cake Pops

Tieto sušienky Skinny Cake sú ľahšie vďaka krabicovému mixu, vaječným bielkom a gréckemu jogurtu bez tukov - nie je potrebný žiadny olej ani maslo!

Jahodový chrumkavý

Tieto jednotlivé bezlepkové jahodové lupienky sú zdobené sviežou orieškovou polevou kombináciou mandlí, vlašských orechov a pekanových orechov.