> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Pečené Karfiolová ryža s Cesnakom a citrónom spája moju lásku ku karfiolovej ryži s orieškovou príchuťou praženého karfiolu. Najchutnejší spôsob prípravy ryžového karfiolu!Milujem karfiol'
Pečená karfiolová ryža

Ryžový karfiol je vynikajúcim doplnkom ryže, keď chcete jesť jedlo s nízkym obsahom sacharidov, bez zrna alebo keto. Táto pražená verzia je vynikajúca, ale niektoré z mojich obľúbených receptov na karfiol sú Karfiol vyprážaná ryža , Karfiol Ryža Arancini a Skillet Karfiol Ryža Arroz Con Pollo .

Inštrukcie

  • Nakrájanie karfiolu na ryžu: Vyberte jadrovník a karfiol nahrubo nasekajte na ružičky, potom vložte karfiol (v 3 alebo 4 dávkach) do kuchynského robota a pulzujte, kým je karfiol malý a má štruktúru ryže alebo kuskusu - don Nie je nad procesom, inak bude kašovitý. Odstavíme a opakujeme so zvyšným karfiolom.
  • Predhrejte rúru na 425F. Veľkú plechovú panvicu nastriekajte olejom. Nakrájaný karfiol, olivový olej, cesnak a soľ spojíme na pripravenej plechu, ktorý rozložíme v jednej vrstve a pečieme v rúre 25 minút, pričom do polovice zamiešame do zlatista.
  • Vyberte z rúry, nalejte čerstvú citrónovú šťavu a petržlenovú vňať. Pripraví 1 1/2 šálky.

Poznámky

Ak chcete recept zdvojnásobiť, použite dve plechové panvice.

Výživa

Podávanie:3/ 4 šálky,Kalórie:124kcal,Sacharidy:13.5g,Bielkoviny:5g,Tuk:7g,Sodík:349,5mg,Vláknina:6g Modré inteligentné body:dva Zelené inteligentné body:dva Fialové inteligentné body:dva Body +:3 Kľúčové slová:karfiolová ryža, Ako pražiť karfiolovú ryžu, pražená karfiolová ryža, celá 30 karfiolová ryža Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Low Carb' Paleo' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' Celých 30 receptov' 2 SP 2 SP 5 prísad alebo menej Recepty z karfiolu Recepty bez vajec Jeseň Pôstne priateľské recepty Nízky obsah sodíka Strany Menej ako 10 dolárov Celá 30 Zimné zverejnené 24. januára 2017 od Gina 129 Pripomienky / Zanechať komentár '