> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tento výdatný kurací šalát s rozmarínom s avokádom a slaninou je OBROVSKÝ - ideálny, keď chcete jedlo s nízkym obsahom sacharidov, ktoré vás zasýti! V skutočnosti som to rozdelil medzi troch ľudí a cítil som sa úplne spokojný.Kurací šalát z rozmarínu s avokádom a slaninou na doske'

Inštrukcie

  • Varte slaninu na veľkej ťažkej nepriľnavej panvici do chrumkava, asi 7 minút. Preložíme na papierovú utierku, aby scedila a odložíme bokom.
  • Vypustite tuk, ale panvicu neutierajte. Na varenie kuracieho mäsa nechajte v panvici prebytočný olej.
  • Kuracie mäso ochutíme soľou a rozmarínom, povaríme ho na panvici na stredne vysokom plameni dozlatista a uvaríme ho, asi 5 minút z každej strany.
  • Z rímskej a rukoly (alebo žeruchy) urobte záhon vo veľkej servírovacej miske alebo tanieri (alebo rozdeľte medzi 2 taniere). Na vrch rozložíme cherry paradajky, červenú cibuľu a slaninu.
  • Avokádo nakrájajte na plátky, posypte štipkou soli a poukladajte na šalát. Kuracie stehná nakrájajte na plátky a pridajte do šalátu.
  • Ak chcete pripraviť rozmarínový vinaigrette, v malej miske rozšľahajte ingrediencie. Zalejeme šalátom a hneď podávame.

Výživa

Podávanie:jedenpolovica šalátu,Kalórie:381kcal,Sacharidy:12g,Bielkoviny:29g,Tuk:25g,Nasýtený tuk:5g,Cholesterol:114mg,Sodík:741mg,Vláknina:6g,Cukor:jedeng Modré inteligentné body:10 Zelené inteligentné body:10 Fialové inteligentné body:10 Body +:10 Kľúčové slová:avokádový kurací šalát, recept na kurací šalát, kurací šalát s avokádom a slaninou, jednoduchý recept na kurací šalát, rozmarínový kurací šalát Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Keto recepty' Low Carb' Paleo' Menej ako 30 minút' Celých 30 receptov' 10 PP 10 SP 10 SP 10 SP Avokádo posadnuté Kuracie recepty Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Šalát Jar Leto Celá 30 zverejnené 28.04.2016 od Gina 78 Pripomienky / Zanechať komentár '