Kto je Sara Cardona?

Sara Cardona je americká televízna osobnosť, ktorá je pravdepodobne najznámejšia ako športová hviezda a novinárka, ktorá v súčasnosti pracuje ako vedľajšia reportérka pre ESPN v Nashville v Tennessee. Okrem tohto vymenovania je uznávaná aj za predchádzajúci angažmán v spoločnosti Fox 17.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Neuveriteľná noc s neuveriteľnými ľuďmi. Ďakujem Journey Awards, že ste ma včera večer mohli predvádzať. Tiež ďakujem @fitforaqueenatl za tieto úžasné šaty ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Sara cardona (@sara_cardonaa) 7. júla 2019 o 11:22 PDT

Raný život a vzdelávanie

Sara Cardona bola narodený pod znamením zverokruhu Váh 6thOktóber 1994, v Medelline, druhom najväčšom meste Kolumbie a hlavnom meste regiónu Antioquia, ktoré je najlepšie známe ako sídlo rovnomenného kartelu Medellin, ktorý založil a ovláda notoricky známy kolumbijský drogový boss „Kráľ kokaínu“ - Pablo Escobar. Je bieleho etnika a napriek svojmu kolumbijskému pôvodu má Sara teraz americké občianstvo. Ďalšie osobné údaje o pozadí jej rodiny, ako aj o jej rodičoch či súrodencoch neboli médiám doposiaľ zverejnené. Potom, čo strávila väčšinu svojho detstva v Kolumbii, sa Sara neskôr presťahovala do USA a usadila sa v štáte Tennessee.

Pokiaľ ide o vzdelanie Sary, po maturite na strednej škole Cheatham County Central High School v Ashland City v Tennessee sa zapísala na Štátnu univerzitu Middle Tennessee State University (MTSU) v Murfreesboro, ale v roku 2012 Sara prestúpila na University of Tennessee v Chattanooga a po štyri roky štúdia, v roku 2016 promoval s odbormi žurnalistika a vysielanie. '

Sara cardonaKariéra

K Sarinmu debutu pred kamerou došlo v roku 2008, keď sa krátko objavila v úlohe Pauly v krátkom komediálnom filme s réžiou Alfonsa Santosa Gargalla s názvom Mladý Španiel . Jej rané televízne vysielanie však siaha až do čias vysokej školy, keď sa aktívne zapájala do študentskej televíznej stanice.

Profesionálna vysielacia kariéra Sary Cardony sa začala po jej ukončení v roku 2016, keď sa pripojila k televíznej stanici WZTV, ktorá je súčasťou spoločnosti Fox 17, so sídlom v Nashville v štáte Tennessee a slúži ako športová hviezda. Okrem účinkovania v programe Fox 17 News sa často objavovala aj v rannom vysielaní „Fox 17 This Morning“, ktoré sa týkalo nielen športových udalostí, ale aj denných správ. Po zdokonalení svojich profesionálnych vysielacích a športových castingových správ prostredníctvom reportáží z mnohých univerzitných basketbalových zápasov pokrývajúcich Stredný Tennessee, v roku 2017 Sara prestúpila do ESPN, pre ktorú začala pôsobiť ako vedľajšia reportérka a zastrešovala rôzne športové akcie, ako napríklad Národný futbal. Ligové (NFL) zápasy a zápasy Národnej basketbalovej asociácie (NBA).

Osobný život

24-ročná športová hviezda a reportérka postrannej čiary ESPN má štíhle a spevnené telo so skutočne ladnou postavou, vďaka ktorej okrem dlhých odfarbených blond vlasov a orieškovo hnedých očí vyzerá celkom lákavo. Všetky tieto výhody pre krásu zarobené miesto v klipe k singlu Prvý bozk - titulná pieseň zo stejnojmenného štúdiového albumu Kid Rock 2015.

S takýmto nádherne vyzerajúcim vzhľadom nie je divu, že sa Sara počas vysokoškolských čias zúčastnila súťaže o slečnu Greater Nashville 2016, kde skončila na druhom mieste. V nasledujúcom roku súťažila táto Southern Belle na súťaži Miss Tennessee USA v roku 2017 a skončila 3rddvojka.

Koncom roku 2017 celosvetovo populárny pánsky časopis Maxim zaradil Saru Cardonovú medzi jednu z amerických najhorúcejšie športové prenosy ‘.

Keď váš priateľ dostane gombíky s tvárou na [email protected] ??? ľúbim ťa!! pic.twitter.com/RCtXFHeBes

- Sara Cardona (@Sara_Cardonaa) 9. október 2015

Sara Cardona je tiež celkom aktívna na niekoľkých populárnych sieťach sociálnych médií, ako napr Twitter , na ktorom nazhromaždila spolu takmer 3 500 sledovateľov, ako aj na Instagrame, na ktorom je jej oficiálny účet - @sara_cardonaa - nasleduje viac ako 86 000 ľudí. Je bohatá na jej rôzne obrázky módne outfity a dokonca bikiny , čo ju ohromuje obrázok , je isté, že to masívne prispelo k jej celkovej popularite.

Rande s Ericom Saubertom

Ste zvedaví na súkromný život Sary Cardony, však? V roku 2015 bola údajne romanticky pripojený Austinovi Collinsworthovi, kapitánovi tímu írskeho amerického futbalu University of Notre Dame a synovi širokého prijímača bývalého Cincinnati Bengals a športového vysielača NBC Crisa Collinswortha. Na Štedrý deň 2017, Sara verejne odhalené že je v a vzťah s profesionálnym hráčom amerického futbalu Eric Saubert .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dva pekné obrázky Sáry a ja ????

Príspevok zdieľaný používateľom Eric Saubert (@sawbee85) 13. mája 2019 o 12:32 PDT

Eric Saubert

Eric Saubert sa narodil v znamení zverokruhu Býk 9thMája 1994 v Chicagu, Illinois, USA, americkej národnosti a bieleho etnika. Po imatrikulácii na Hoffman Estates High School neskôr absolvoval Drake University. Počas vysokoškolských čias si Eric zdokonalil svoje znalosti amerického futbalu tým, že hral ako tesný koniec tímu Drake Bulldogs v podoblasti NCAA Division I Football Championship.

pridané Eric Saubert na V pondelok 10.10.2016

V januári 2017 sa zúčastnil hry Svätyňa východ-západ, po ktorej nasledovalo vystúpenie v exhibičnej hre hviezdnej školy 2017 Senior Bowl. Ericova profesionálna kariéra v americkom futbale sa začala, keď podpísal štvorročnú hráčsku zmluvu v hodnote 2,62 milióna dolárov po tom, čo ho Atlanta Falcons vybral ako výber č. 30 v piatom kole draftu NFL 2017 (celkový výber č. 174).

Súdiac podľa ich častosti vzájomné fotografie na nej Instagram z profilu, možno usúdiť, že sú spolu celkom šťastní a že ich láska kvitne.

Čistá hodnota

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké bohatstvo tento populárny športový fanúšik doteraz nazhromaždil? Ako bohatá je Sara Cardona? Podľa zdrojov Odhaduje sa, že celkový jej čistý majetok, vyjadrený v polovici roku 2019, sa točí okolo sumy 3 milióny dolárov, ktorá bola získaná predovšetkým prostredníctvom jej profesionálnej vysielacej kariéry aktívnej od roku 2016.