> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Dusený ružičkový kel je vynikajúci, keď ho nastrúhate a podusíte na pancette (alebo slanine), cesnaku a oleji. Ak don'Restovaný ružičkový kel s pancettou je najlepší recept na ružičkový kel! Ľahko opečené na panvici, až kým nie sú svieže a na okrajoch mierne zhnednuté, je to môj obľúbený spôsob, ako ich uvariť a zjesť!

Restovaný ružičkový kel s pancettou je najlepší recept na ružičkový kel! Ľahko opečené na panvici dochrumkava a na okrajoch mierne zhnednuté' Restovaný ružičkový kel na pancette

Dusený ružičkový kel je vynikajúci, keď ho nastrúhate a podusíte na pancette (alebo slanine), cesnaku a oleji. Ak si nemyslíte, že máte radi ružičkový kel, vyzývam vás, aby ste vyskúšali tieto!

Inštrukcie

  • Veľkým ostrým nožom ružičkový kel po dôkladnom umytí najemno nastrúhajte.
  • Na hlbokej ťažkej panvici restujte pancettu na stredne nízkej teplote, kým sa tuk neroztopí a pancetta nezozlatne, asi 5 minút. Pridáme olivový olej a cesnak a restujeme do zlatista. Pridáme nastrúhaný ružičkový kel, podľa chuti soľ a korenie a dusíme na prudkom ohni asi 6 až 10 minút, kým nebude chrumkavý.
  • Vyrobí asi 7 pohárov.

Výživa

Podávanie:3/ 4 šálky,Kalórie:87kcal,Sacharidy:9.5g,Bielkoviny:3.5g,Tuk:4g,Nasýtený tuk:jedeng,Sodík:148mg,Vláknina:4g,Cukor:3.5g Modré inteligentné body:dva Zelené inteligentné body:dva Fialové inteligentné body:dva Body +:dva Kľúčové slová:najlepší recept na ružičkový kel, najlepší recept na ružičkový kel, ružičkový kel s pancettou, ružičkový kel so slaninou, dusený ružičkový kel, nastrúhaný ružičkový kel Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' Paleo' Menej ako 30 minút' 2 PP 2 SP 2 SP 2 SP Vianoce Recepty bez vajec Jeseň Bravčové recepty Recepty Strany Recepty na Deň vďakyvzdania Menej ako 10 dolárov Zimné zverejnené 9. novembra 2017 od Gina 203 Pripomienky / Zanechať komentár '