Použite svoju vnútornú silu a odvážne prevezmite vedúcu úlohu vo svojom živote práve teraz. Dajte svojmu okoliu smer. -Škorpión

Význam a správy Škorpióna

V tomto prípade vás symbolika Škorpióna žiada, aby ste vo svojom živote odstránili a vystrihli tie veci, ktoré vám už neslúžia. Inými slovami, toto duchovné zviera trvá na tom, že musíte kriticky zhodnotiť svoje okolie pri vypúšťaní starej batožiny. Toto pustenie bude zahŕňať zbavenie sa predmetov, ktoré vám preplňujú domov, a tiež čistenie priľnavej energie od tých, ktoré sú na vás spoluzávislé. Význam Scorpion vás preto tiež žiada, aby ste sa zamerali na minimalizáciu umožnenia druhým nepohnúť sa dopredu.Symbolika Škorpióna vám navyše pripomína, aby ste urobili kroky rastu smerom k smrti a znovuzrodeniu. Preto by ste mali znova stanoviť svoje hranice. Okrem toho urobte jasné rozhodnutia o tom, akým smerom sa bude uberať niekoľko nasledujúcich mesiacov, a pokračujte ďalej.

Občas príde symbolika Škorpióna, aby vám dala vedieť, že v tme vždy nájdete svetlo. Ak teda pozitívne nasmerujete svoju energiu a vášne, čoskoro budete schopní vycítiť, ktoré smery sú pre vás vhodné. Inými slovami, ako Skalár , význam škorpióna vám to pripomína transformácia je neodvratný a je len na vás, či je alebo nie je chaotický alebo pokojný.

Totem Scorpion, duchovné zviera

Ľudia s totemom Škorpióna sú vplyvní ľudia a môžu inšpirovať ostatných. Sú vášniví vo svojich milostných vzťahoch a sú známi ako dobrí milenci. Ľudia s týmto totemom duchovných zvierat majú presvedčivé sexuálne potreby. Medzi intenzívnymi a vášnivými vzťahmi si však často užívajú obdobia samoty. Ako Plameniak , majú tiež dar psychometrie. Preto vo väčšine vecí používajú svoj hmat a užívajú si textúry v jedlách.

Ako Tiger , ľudia s totemom Škorpióna chránia svoju samotu, keď to potrebujú. Budú tiež veľmi defenzívne voči svojim deťom. Príležitostne budú chrániť svoje deti pred situáciami, v ktorých musia znášať dôsledky, aby sa mohli učiť a rásť. Títo ľudia sa neboja dovoliť byť zraniteľní voči iným. Majú rady slová, ktoré môžu v ich poznámkach často štípať. Navyše ich celková charizma ich prevedie akýmikoľvek konfliktmi.Interpretácia sna Škorpióna

Keď máte sen o Škorpiónovi, symbolizuje to smrť a znovuzrodenie. Preto, podobne ako Papagáj „Vízia vám dáva vedieť, že sa musíte zbaviť starého a uvoľniť miesto pre niečo nové. Alternatívne môže tento hmyz predstavovať osobu, ktorá sa narodila v astrologickom znamení pre Škorpióna.

Váš sen o Škorpiónovi môže tiež predstavovať situáciu, ktorá môže byť vo vašom bdelom živote bolestivá alebo zraňujúca. Je možné, že prechovávate negatívne pocity , štipľavé poznámky, trpké slová a negatívne myšlienky, ktoré boli vyslovené alebo namierené proti vám. Inými slovami, môžete byť na sebazničujúcej a sebazničujúcej ceste.

Keď vidíte tento hmyz plávať vo vode, naznačuje to, že musíte pustiť trochu bolesti a naučiť sa situáciu prijať. Inými slovami, možno prechádzate trojkrokovým procesom odmietnutia, prijatia a nakoniec pokračujete ďalej.