Kto je Shevonne Sullivan?

Shevonne Sullivan sa narodila 26. apríla 1984 v Tauntone v štáte Massachusetts v stále búrlivom znamení Býka. Je 35-ročná herečka, hviezda televíznej reality show, producentka a osobnosť sociálnych médií. Je známa predovšetkým vďaka svojmu účinkovaniu v populárnej televíznej reality show CBS The Amazing Race, na ktorej sa zúčastnila so svojou kolegyňou Kelly Berning , a ktorá ukázala svetu jej svojráznu a očarujúcu osobnosť. Okrem svojej skutočnej slávy má Shevonne pôsobivé skúsenosti aj ako postprodukčný supervízor v TMZ.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ŠŤASTNÝ HALLOWEEN! @mortonsalt ???? #soľ

Príspevok zdieľaný používateľom Shevonne_S (@shevonnesullivan) 31. októbra 2017 o 9:36 PDT

Raný život a predkovia

Napriek tomu, že sa Shevonne objavila v známej televíznej reality šou, nechcela toho o svojom osobnom živote príliš prezradiť. Vzhľadom na to, že jej kariéra je úzko spätá so zábavou, nechcela sa vystaviť verejnému oku viac, ako bolo potrebné, vieme však, že sa narodila v americkej rodine v malom meste Taunton v štáte. z Massachusetts. Jej matka sa volá Diane a vďaka nej má írske predky, čo je vidieť, ak sa pozriete na Shevonnovu pleť a črty tváre. Ak urobíme výskum o etymológia jej mena , taktiež zisťujeme, že jej meno je americkou verziou starého írsko-galského mena-Siobhan.

Vzdelávanie a príprava na televíznu kariéru

V seriáli The Amazing Race Shevonne uviedla, že za veľa dobrých návykov vďačí svojej matke, ktorú nazýva svojim hrdinom. Diane jej vždy pripomínala dôležitosť vzdelania, o čom hovorila, Shevonne musela predviesť svoju pracovnú morálku a vôľu uspieť na strednej škole Taunton, ktorá sa nachádza v jej rodnom meste. Nasledovalo úspešné štvorročné obdobie na Emerson College v Bostone, kde ukončila bakalársky titul v dvoch odboroch-žurnalistika a história. Prestížny program v spoločnosti Emerson bol perfektnou prípravou na to, čo nasledovalo. '

Shevonne Sullivanmodlivka veľa šťastia čínština

Začiatky kariéry: Ellen Show

Ihneď po ukončení vysokej školy v roku 2006 získala Shevonne prvé zamestnanie. Pri prehliadaní internetu náhodne videla, ako sa otvára miesto pre pozíciu koncipienta. Kde presne bola táto práca? Bez iného miesta ako Show Ellen DeGeneres ! Shevonne bola veľkou fanúšičkou slávneho hostiteľa a chcela využiť príležitosť a poučiť sa z jedného zo svojich idolov. Rýchlo napísala životopis a odoslala ho syndikovanému. S jej poverovacími údajmi, výrečnosťou a skúsenosťami, ktoré získala v spoločnosti Emerson, bolo jej zamestnanie pre ľudí v Ellen úplne samozrejmé. Pracovala ako koncipientka bližšie neurčený čas a získala cenné skúsenosti s produkciou, nahrávaním a všetkým ďalším potrebným pre kariéru v televízii. Práve táto „stáž“ umožnila Shevonne získať druhý najlepší koncert v živote.

Pohyb v šoubiznise: TMZ

Po odchode zo šou Ellen DeGeneres bola Shevonne plná nápadov a inšpirácie, čo robiť ďalej. Takmer okamžite, v roku 2007, jej bolo ponúknuté miesto v TMZ, bulvárnom spravodajskom serveri, ktorý zmenil televízny kanál. Webovú stránku aj kanál založil Harvey Levin , bývalý právnik, ktorý preslávil TMZ vytvorením jedinečného formátu získavania správ - neplatí svoje zdroje a používa iba nezávislé správy od externých kontaktov. Napriek tomu, že Shevonne nebola zvyknutá pracovať s bulvárnymi plátkami, vychutnávala si príležitosť otestovať svoje schopnosti a zároveň pracovala ako asistentka po produkcii, pričom sa ukázalo, že bola taká úspešná, že sa objavila v niekoľkých epizódach TMZ v televízii , populárna reality show rovnomenného webu. Mala prirodzený talent na kameru a to ju v kombinácii s jej produkčnými schopnosťami povýšilo na postprodukčného supervízora.

Beyond Twisted: Úplne nová skúsenosť

Vzhľadom na svoje schopnosti v TMZ dostala Shevonne ponuku pracovať ako koordinátorka dňa Beyond Twisted , populárna televízna šou, ktorá mala v roku 2009 20 epizód. Bola to pre Shevonne prvá skúsenosť so skutočnou televíznou šou a poskytla jej dostatočné znalosti o produkcii a herectve, ktoré sa neskôr ukázali ako užitočné.

Náhla sláva a nečakaná ponuka

Shevonne a zvyšok obsadenia v televízii TMZ predviedli hviezdne výkony, ktoré im vyniesli celonárodnú slávu. Asi najväčším prekvapením bol fakt, že Shevonne a zvyšok štábu šou boli nominovaní nie na jedného, ​​ale na dve ceny Daytime Emmy Awards , v rokoch 2014 a 2016. Bol to neuveriteľný úspech pre niekoho, kto začínal ako pravidelný asistent, ale nakoniec bol hviezdou a neodmysliteľným zubom v hierarchii TMZ. CBS a jej spolupracovníčka Kelly Berningová, televízna redaktorka, si ich všimli a oslovili ich s ponukou, ktorú nečakali ani v tých najdivokejších snoch.

Cestovanie po svete: 27. sezóna Amazing Race

Shevonne a Kelly boli pozvané, aby boli jedným z 11 tímov v 27. sezóne legendárnej televíznej reality show - Úžasné preteky. Podobne ako Survivor a No Opportunity Wasted, aj táto šou preveruje duševné aj fyzické schopnosti každého súťažiaceho. The Amazing Race však prináša zmenu - 11 tímov preteká po celom svete so špeciálnymi hádankami, indíciami a radami ukrytými v každej časti sveta, ktorú majú navštíviť. V každom kole vypadne posledný tím, kým nezostane iba jeden pár. Kelly a Shevonne boli počas každej epizódy silne vystupované, väčšinou preto, že boli hlasné, súťaživé a ochotné prekročiť hranicu slušnosti, aby mohli vyhrať. Nanešťastie boli vylúčení hneď v prvých pretekoch, napriek tomu, že prišli na pláž Copacabana v brazílskom Riu De Janeiro pred všetkými ostatnými, pretože ich neschopnosť vyriešiť zložitú hádanku skončila ich zánikom. Nakoniec prehrali s Kelsey a Joeyom, dvoma reportérmi vo vzťahu, ktorí sa ukázali ako prípadní víťazi.

Milostný život: Je Shevonne Sullivan vydatá? Má nejaké deti?

Shevonne je v súčasnosti vydatá za basketbalistu, odborníka na šport a osobnosť YouTube, Daniel Dudley . Podľa viacerých zdrojov boli spolu dlho pred svadbou na súkromnom obrade 1. januára 2018 . Neskôr v tom istom roku manželia oznámili narodenie prvého dieťaťa - 19. októbra Saoirse Magnolia Dudley sa narodil, prichádza na tento svet so zdravými 19 ‘‘ a 7 libier. (Pár je vždy ochotný podeliť sa o drobnosti zo svojho osobného života Instagram .) V polovici roku 2019 majú Dudleysovci sídlo v Los Angeles v Kalifornii.

Osobné záujmy: čítanie, cvičenie ... A Kim K!

V osobnom živote Shevonne cvičí a číta sci-fi. Jej najväčšou ľútosťou je, že sa nedostala dostatočne ďaleko na závod The Amazing Race, ktorý jej znemožnil navštíviť Grécko, jej vysnívanú destináciu. Má niekoľko mačiek a kvôli jej osobnosti, nízkemu vzrastu a láske k udržaniu kroku s Kardashianmi ju prezývajú Cat Cat Lady a Kim Kardashian TMZ. Jej obľúbené relácie (iné ako KUWTK) sú Kerry Washington a Scandal.

Šťastný Halloween!! ?? pic.twitter.com/9gy3by6Vpo

- Shevonne Sullivan (@Shevonne_S) 31. október 2016

Merania tela a vzhľad: Ako vysoká je Shevonne Sullivan?

Shevonne Sullivan stojí na 5 stop 1 palcov (155 cm) - nie sú žiadne informácie o jej hmotnosti alebo iných mierach. Má tmavohnedé oči a dlhé kučeravé hnedé vlasy. Vzhľadom na svoje írske predky má na oblasti tváre a krku množstvo peh.

Aká je čistá hodnota Shevonne Sullivanovej?

Podľa mnohých autoritatívnych zdrojov má Shevonne Sullivan čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 600 000 dolárov, ktorá sa nahromadila počas jej 12-ročnej kariéry v žurnalistike, reality TV a produkcii. Vzhľadom na skutočnosť, že Shevonne má v súčasnosti prestávku v práci, nie je jasné, či sa jej bohatstvo ešte zvýši, alebo nie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám mojej mame @shevonnesullivan! Milujem ju natoľko, že som jej napísal pieseň s názvom Naps, pretože MILUJEME #NAPS?! #Potiahnutím prsta to počujete! ? • • • • HappyBirthday #mommyandme #mama #motherdaughter #birthday #itsgonnabemay #pixelkids #bows #momlife #dadlife #tmz #brunchoutfit #april #littlefierceones #clickinmoms #childhoodunplugged #momswithcameras #babiesofagram #weekendvibes #babykanye> #babymozart

Príspevok zdieľaný používateľom Saoirse Dudley (@saoirse.dudley) 26. apríla 2019 o 10:49 PDT

Prítomnosť sociálnych médií

Shevonne je veľmi aktívna na sociálnych médiách a vždy ochotná komunikovať s fanúšikmi. Ona Twitter účet je plný memov, vtipných obrázkov a ďalšieho zaujímavého obsahu a sleduje ju 45 000 ľudí. Má tiež Instagram účet, väčšinou venovaný jej manželovi a dcére, s 25 000 fanúšikmi. Okrem svojho Snapchatu (@shevonne_s) tiež behá instagramový profil jej dojčenskej dcéry , s 312 sledovateľmi.