> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Ľahké skinny halloweenske múmie guľky na guľky odľahčené pomocou mixu v tvare koláča, vaječných bielkov a gréckeho jogurtu bez tuku - nie je potrebné maslo!Ľahké skinny halloweenske múmie guľky na guľky odľahčené pomocou mixu v tvare koláča, vaječných bielkov a gréckeho jogurtu bez tuku - nie je potrebné maslo!' Chudé múmie tortové gule

Niekoľko skvelých strašidelných doplnkov k týmto guľkám Mummy Cake Balls Spooky Spider Cupcakes , Čokoládové košíčky s múmiou a Meringue Ghost Cookies alebo mulčovače na koláče.

Inštrukcie

  • Predhrejte rúru na 350 ° F. Zľahka nastriekajte koláčovú formu na pečenie sprejom na pečenie.
  • Spojte tortovú zmes, jogurt, 1 šálku vody a bielky vo veľkej miske a šľahajte, kým sa nespoja. Cesto vložte do cukrárskeho vrecka alebo veľkého vrecka so zipsom s odrezanou špičkou.
  • Cesto zatlačte do pripravenej tortovej pop formy a pečte asi 18 minút (panvicu som po 10 minútach otočila, aby som sa uistila, že sa piekli rovnomerne). Pred otvorením panvice ho nechajte 5 minút odpočívať.
  • Tortové guľky poukladajte na mriežku a opakujte so zvyšným cestom. Pomocou nožníc odstrihneme šev z guličiek.
  • Koláčové guľky dajte do chladničky asi na 45 minút, čo čokoládovej čokoláde priľne.
  • Časť čokolády rozpustite v mikrovlnnej rúre podľa pokynov v balení, dávajte pozor, aby ste čokoládu príliš nezahriali. Ak je príliš hustá
  • pridajte kvapku oleja, aby ste zriedili.
  • Použite drevený špíz a vložte do tortovej gule, potom ponorte do rozpustenej čokolády. Prebytok nechajte odkvapkať a potom každú guľku položte na pergamen alebo voskový papier.
  • Zvyšnú čokoládu vložte do vrecka na potrubie a pokvapkajte vrchmi guličiek, aby ste vytvorili krížový efekt, ktorý sa podobá múmiovému zábalu.
  • Na čokoládu na oči položte mini čokoládové lupienky a odložte ich uschnúť.

Poznámky

* Na každú guľôčku som odvážil čokoládu, aby som vypočítal nutričné ​​údaje. Aj keď recept vyžaduje 48 oz čokolády, nebude použitá celá, ale budete si musieť dokúpiť, aby ste mali dosť na natretie tortových guličiek. Na každú tortovú guľu som vypočítal 0,4 oz čokolády.

Výživa

Podávanie:jedenkoláčový pop,Kalórie:102,5kcal,Sacharidy:pätnásťg,Bielkoviny:1.5g,Tuk:4g,Nasýtený tuk:2.2g,Cholesterol:dvamg,Sodík:68mg,Cukor:7g Modré inteligentné body:5 Zelené inteligentné body:10 Fialové inteligentné body:5 Body +:3 Kľúčové slová:ľahké halloweenske dezerty, guličky na halloweenský koláč, zdravé halloweenske dezerty, ako si vyrobiť tortové guličky, Skinny Mummy Cake Balls Vhodné pre deti' ' 10 SP 3 PP 5 SP 5 SP Pečené chleby a koláče Dezert Halloween Recepty zverejnené 20. októbra 2013 od Gina 29 Pripomienky / Zanechať komentár '