> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Ach moje slovo, tieto fašírky s pomalým sporákom sú TAK dobré !! Milujem klasiku z brokolice rabe - orecchiette s brokolicou a klobáskou, brokolicovú pizzu alebo jednoduchú soté s cesnakom a olejom - ale tiež veľmi rada premýšľam po vybalení z krabice a nájdem nové spôsoby jej stravovania.čo symbolizujú posmievané vtáky

Masové guľky s pomalým sporákom z brokolice Rabe' Hovädzie fašírky s pomalým sporákom s brokolicou Rabe

Trochu odvážna, zemitá príchuť brokolice rabe sa dokonale spája so slanými syrmi, takže som vedel, že v mojich nedeľných fašírkach budú úžasné, a mal som pravdu! Ďalšie recepty na fašírky, ktoré milujem, sú Marocké fašírky Kefta , Salisbury steakové fašírky a Kuracie guľky Marsala.

Inštrukcie

  • Veľký hrniec so slanou vodou privedieme do varu, potom pridáme brokolicovú rabe. Blanšírujte asi 1-1 / 2 až 2 minúty, dobre sceďte a odložte do cedníka, aby vychladli. 3/4 šálky ružičiek a listov (3 - 3/4 unce) nakrájajte nadrobno a zvyšok odložte na ďalšie použitie (restoval som to s cesnakom a olejom).
  • Medzitým v strednej miske zmiešame chlieb s mliekom a hodíme ho do kabáta. Nechajte stáť, občas pohadzujte, kým nie je chlieb úplne vlhký, asi 10 minút. Chlieb stlačte medzi prstami alebo roztlačte lyžičkou, aby ste sa uistili, že nie sú žiadne suché miesta, ak sú miesta, ktoré odmietajú navlhčiť, pridávať ďalšie mlieko po 1 polievkovej lyžici, kým nebude chlieb vlhký.
  • Pridáme mleté ​​hovädzie mäso, nakrájanú brokolicovú vňať, strúhaný syr, vajce, čerstvý cesnak, soľ a korenie. Zmiešajte s čistými rukami, potom jemne formujte do 15 fašírok, každá asi 1/4 šálky a preložte na veľký plech. Na 2. priečke grilujte zhora, kým nebude vrchol zlatistý, asi 8 až 10 minút.
  • Na malej panvici rozohrejeme olej na strednom ohni, pridáme cesnak a povaríme z oboch strán dozlatista.
  • Nalejte rozdrvené paradajky do 6-kvartového pomalého hrnca. Pridajte soľ, korenie, bobkový list a cesnak. Mäsové guľky jemne vložte do omáčky, zakryte ich a varte nízko 4 až 6 hodín alebo vysoko 2 až 3 hodiny.

Výživa

Podávanie:3fašírky plus omáčka,Kalórie:295kcal,Sacharidy:18g,Bielkoviny:27g,Tuk:jedenásťg,Nasýtený tuk:4.8g,Cholesterol:102mg,Sodík:757mg,Vláknina:jedeng,Cukor:7g Modré inteligentné body:5 Zelené inteligentné body:7 Fialové inteligentné body:5 Body +:7 Kľúčové slová:recept na fašírku z crockpotu, fašírky z crockpotu, hovädzie fašírky z pomalého sporáka, fašírky z pomalého sporáka, recepty na pomalý sporák

Mäsové guľky s pomalým varením brokolice Rabe-9' Masové guľky s brokolicou Rabe - 10' Mäsové guľky s brokolicou Rabe na pomalý sporák-8'

Aký je váš obľúbený spôsob, ako jesť brokolicu?

Zverejnenie: Tento recept je v partnerstve s Andy Boy . Ďakujeme vám za podporu značiek, vďaka ktorým je Foodblog možný. Všetky myšlienky sú moje vlastné.

čo symbolizuje somár
Mrazené jedlá' Vhodné pre deti' Recepty na pomalý sporák' 5 SP 5 SP 7 PP 7 SP Hovädzie recepty Crock Pot recepty Recepty na večeru Jeseň Recepty Zimné zverejnené 7. júna 2016 od Gina 79 Pripomienky / Zanechať komentár '