> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Toto je NAJľahšie Recept na špirálovú šunku na pomalý sporák , len dve ingrediencie plus šunka! Ideálne na sviatky a nezaberie vám miesto vo vašej rúre.Toto je najjednoduchší recept na špirálovú šunku s pomalým sporákom, iba dve zložky plus šunka! Ideálne na sviatky a vyhralo to' Špirálová šunka na pomalý sporák s marhuľovo-dijonskou glazúrou

Tento recept bol inšpirovaný mojou pečenou v rúre Špirálová šunka z marhule a rumu čo je tiež vynikajúce! Chcel som pripraviť verziu s pomalým sporákom bez rumu a miloval som, ako táto účasť skončila. Navyše nie je potrebné variť glazúru, stačí ju zmiešať a natrieť.

Inštrukcie

  • Vytvorte polevu: Vyšľahajte spolu 4 lyžice zaváranín a horčice.
  • Šunku vložte do 6-litrového alebo väčšieho pomalého sporáka, aby ste na ňu mohli dať pokrievku. Možno budete musieť šunku otočiť na bok, ak je vaša šunka príliš veľká.
  • Polevu potrieme šunkou. Prikryjeme a na miernom stupni varíme 4 až 5 hodín. Zvyšnú lyžicu zaváranín natrieme šunkou za posledných 30 minút.

Výživa

Podávanie:3uncí,Kalórie:145kcal,Sacharidy:12g,Bielkoviny:pätnásťg,Tuk:7g,Nasýtený tuk:1.5g,Cholesterol:55mg,Sodík:851mg,Cukor:jedenásťg Modré inteligentné body:5 Zelené inteligentné body:4 Fialové inteligentné body:4 Body +:5 Kľúčové slová:recept na šunku s pomalým sporákom, špirálovú šunku s pomalým varením, špirálovú šunku s pomalým sporákom a marhuľovo-dijonskú glazúru Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Vhodné pre deti' Recepty na pomalý sporák' 4 SP 4 SP 5 PP 5 SP Vianoce Crock Pot recepty Recepty na večeru Veľkonočné recepty Recepty bez vajec Bravčové recepty Jar Zimné zverejnené 13. decembra 2017 od Gina 54 Pripomienky / Zanechať komentár '