> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Špagety s restovaným kuracím mäsom a hroznovými paradajkami, cestoviny inšpirované hojnosťou paradajok a bazalky v mojej tohtoročnej záhrade.Špagety s restovaným kuracím mäsom a hroznovými paradajkami na panvici'
Špagety s kuracím mäsom a hroznovými paradajkami

Každé leto sadím všetky odrody paradajok vrátane hroznových. Hroznové paradajky sú vždy prvé, ktoré rastú a dozrievajú. Keďže v šalátoch väčšinou skončím s viac, ako zjem, rád s nimi tvorím nové recepty. Ich pridávanie do cestovín je jedným z mojich najobľúbenejších spôsobov varenia. Niektoré ďalšie recepty s hroznovými paradajkami, ktoré máte radi, sú Špirálovaná cuketa a hroznové paradajky , Cestoviny anjelské vlasy s cuketou a paradajkami a Krevety na panvici s brokolicou a paradajkami .

Inštrukcie

  • Veľký hrniec so slanou vodou privedieme k varu.
  • Kuracie mäso veľkoryso ochutíme soľou, korením, oreganom a bazalkou.
  • Rozohrejte veľkú panvicu na vysokej teplote. Keď je horúce, postriekame olejom a pridáme kuracie mäso. Varte asi 3-4 minúty, kým už nebude ružová.
  • Vyberte kuracie mäso a odložte nabok.
  • Pridajte cestoviny a povarte ich podľa pokynov v obale. Pred vypustením si vyhradte asi 1/2 šálky vody na cestoviny.
  • Zatiaľ čo sa cestoviny varia, na silnom ohni pridajte do panvice olivový olej.
  • Pridáme cesnak a restujeme do zlatista (nespálime). Pridajte paradajky, soľ a korenie a znížte teplotu na stredne nízku. Restujeme asi 4 - 5 minút.
  • Keď sú cestoviny scedené, pridáme cestoviny k paradajkám a dobre premiešame. Ak sa vám cestoviny zdajú príliš suché, pridajte trochu vyhradenej vody na cestoviny.
  • Pridajte čerstvú bazalku a kuracie mäso a dobre ho premiešajte. Podávame a navrch dáme dobrý strúhaný syr.

Výživa

Podávanie:jeden1/2 šálky,Kalórie:330kcal,Sacharidy:48g,Bielkoviny:25g,Tuk:7g,Nasýtený tuk:dvag,Cholesterol:17mg,Sodík:päťdesiatmg,Vláknina:7g,Cukor:5g Modré inteligentné body:7 Zelené inteligentné body:9 Fialové inteligentné body:dva Body +:9 Kľúčové slová:kuracie a cestovinové recepty, kuracie a paradajkové cestoviny, kuracie cestoviny, ľahké recepty na kuracie a cestovinové jedlá, špagety s restovaným kuracím mäsom a hroznovými paradajkami Bezlepkový' Vhodné pre deti' Menej ako 30 minút' 2 SP 7 SP 9 PP 9 SP Recepty z kuracích pŕs Kuracie recepty Recepty na večeru Talianske inšpirované recepty Recepty na cestoviny Recepty Leto Menej ako 10 dolárov zverejnené 3. augusta 2020 od Gina 181 Pripomienky / Zanechať komentár '