> Prejdite na recept Ulož toUložené! Marinovaný steak zo sviečkovice s brokolicou a špirálovými brokolicovými rezancami v lahodnej omáčke z hoisinu. Toto jedlo je mimo tohto sveta dobré, a preto som ho nemohol dokončiť! Potrebuješ to vo svojom živote!

Marinovaný steak zo sviečkovice s brokolicou a špirálovými brokolicovými rezancami v lahodnej omáčke z hoisinu. Toto jedlo je mimo tohto sveta dobré, a preto som plnku nemohol' Špirálované šanghajské hovädzie mäso a brokolicaInštrukcie

  • Spojte hoisín, pomarančový džús a sójovú omáčku s vareškou a rezervujte. Pridajte steaky zo sviečkovice na marinádu a dajte ich na 2 hodiny do chladničky.
  • Počas marinovania steakov priveďte do varu veľký hrniec s vodou. Vložte brokolicu do drôteného košíka a povarte ju asi 3 až 4 minúty pomalým varom, aby blanšírovala. Vyberte hrniec a vložte do ľadovej vody, aby sa proces varenia zastavil. Nechajte niekoľko minút sedieť v ľadovom kúpeli, kým nevychladne.
  • Steak vyberte z chladničky a pred varením ho nechajte asi 5 minút zohriať na izbovú teplotu. Odstráňte z marinády a marinádu si nechajte na neskôr.
  • Stredne nelepivú panvicu rozohrejte na silný oheň, postriekajte ju za horúca olejom, potom položte steaky a povarte ich z každej strany 3 minúty (pre stredne zriedkavé). Preložíme na dosku na krájanie.
  • Pridajte na panvicu vyhradenú marinádu, znížte teplotu na stredne nízku, priveďte do varu a duste 2 až 3 minúty.
  • Keď sa steaky varia, vložte sezamový olej do veľkej nepriľnavej panvice, pridajte cibuľu, cesnak a zázvor a povarte ich na vysokej 1 až 2 minútach. Pridajte brokolicové rezance, dochuťte ich soľou a povarte ich 3 minúty. Pridajte blanšírovanú brokolicu a povarte ju, kým nebude horúca.
  • Rozdeľte rezance na 2 samostatné pláty. Hovädzie mäso položte na dosku na krájanie a nakrájajte na tenké prúžky. Na rezance položíme steak, navrch dáme omáčku a môžeme podávať.

Výživa

Podávanie:jeden/dva,Kalórie:349kcal,Sacharidy:29g,Bielkoviny:36g,Tuk:9g,Nasýtený tuk:0,5g,Cholesterol:61mg,Sodík:1230mg,Vláknina:5g,Cukor:5g Modré inteligentné body:7 Zelené inteligentné body:7 Fialové inteligentné body:7 Body +:8 Kľúčové slová:recepty z ázijského hovädzieho mäsa, hovädzie a brokolica, recept z hovädzieho a brokolice, špirálovitá brokolica, špirálovaná šanghajská hovädzia a brokolica Marinovaný steak zo sviečkovice s brokolicou a špirálovými brokolicovými rezancami v lahodnej omáčke z hoisinu. Toto jedlo je mimo tohto sveta dobré, a preto som plnku nemohol'

Pripnite si ho, aby ste si ho uložili na neskôr!

čo predstavujú líšky
Marinovaný steak zo sviečkovice s brokolicou a špirálovými brokolicovými rezancami v lahodnej omáčke z hoisinu. Toto jedlo je mimo tohto sveta dobré, a preto som plnku nemohol' Bezlepkový' Menej ako 30 minút' Špirálované šanghajské hovädzie mäso a brokolica' 7 SP 7 SP 7 SP 8 PP Ázijské inšpirované recepty Hovädzie recepty Recepty na večeru Recepty bez vajec Recepty Spiralizačné recepty Zoodles zverejnené 26.02.2015 od Gina 109 Pripomienky / Zanechať komentár '