> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Nízkotučný tvarohový koláč vírený jahodovým džemom na kôre grahamového krému, perfektný ľahko dojatý dekadentný darček pre každú príležitosť.Jahodový vírivý tvarohový koláč - nízkotučný tvarohový koláč vírený jahodovým džemom na kôre grahamového krekru.' Tvarohový koláč s jahodovým vírom

Skvelý dezert s nízkym obsahom tuku na akýkoľvek neskorý obed, večeru alebo špeciálnu príležitosť, ako je napríklad Valentín. tiež milujem Čokoládový malinový tvarohový koláč , 5 pohárov na čokoládový tvarohový koláč , Bezlepkový tvarohový koláč Brownies bez múky a Poháriky s jogurtom z citróna .

Tento týždeň som experimentoval s tvarohovým koláčom a gréckym jogurtom bez tukov s báječnými výsledkami. Osobne som si myslel, že to mohlo použiť o niečo viac cukru, ale môj manžel s tým nesúhlasil, takže to, či si chcete do cesta pridať ďalšiu lyžicu cukru, nechám na vás.

Moje najnovšie videá

Okamžitý hrniec pečený Ziti × Okamžitý hrniec pečený Ziti Okamžitý hrniec pečený Ziti

Jahodový vírivý tvarohový koláč - nízkotučný tvarohový koláč vírený jahodovým džemom na kôre grahamového krekru.'Viac receptov na tvarohový koláč:

4 PP 5 SP 5 SP 6 SP Dezert Deň matiek Recepty Valentínske recepty zverejnené 6. marca 2011 od Gina 193 Pripomienky / Zanechať komentár '