> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Nikdy som nebol fanúšikom fazuľových bôbov, kým som sa nenaučil, ako ich správne variť. Teraz ich milujem. Trik spočíva v tom, že ich neprepečieme. Toto je rýchla a zdravá príloha pre všetkých vašich milovníkov cesnaku.'Nikdy som nebol fanúšikom fazuľových bôbov, kým som sa nenaučil, ako ich správne variť. Teraz ich milujem. Trik spočíva v tom, že ich neprepečieme. Toto je rýchla a zdravá príloha pre všetkých vašich milovníkov cesnaku.

Nikdy som nebol fanúšikom fazuľových bôbov, kým som sa nenaučil, ako ich správne variť. Teraz ich milujem. Trik spočíva v tom, že ich neprepečieme. Toto je rýchla a zdravá príloha pre všetkých vašich milovníkov cesnaku.' Tlač 5od1hlasovať Pripravili ste tento recept? Napíšte recenziu »

String fazuľa s cesnakom a olejom

dva dva dva SP 99 Cals dva Bielkoviny 9 Sacharidy 7 Tuky Celkový čas:pätnásť min Výťažok:4 porcie KURZ:Príloha VARENÉ:TalianskyNikdy som nebol fanúšikom fazuľových bôbov, kým som sa nenaučil, ako ich správne variť. Teraz ich milujem. Trik spočíva v tom, že ich neprepečieme. Toto je rýchla a zdravá príloha pre všetkých vašich milovníkov cesnaku.Viac videíObjem 0% Stlačením otazníka Shift zobrazíte zoznam klávesových skratiek Klávesové skratkyPovolenéZakázané Prehrať / PozastaviťVESMÍR Zvýšte hlasitosť Znížiť hlasitosť Hľadajte ďalej Hľadať dozadu Titulky zapnuté / vypnutéc Celá obrazovka / Ukončiť celú obrazovkuf Stlmiť / Zrušiť stlmeniem Hľadať%0-9Ďalej na rade Sweet Potato Irish Nachos 00:57 Naživo 00:00 00:58 00:50 Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' 2 SP 2 SP 2 SP 3 PP Talianske inšpirované recepty Pôstne priateľské recepty Recepty Strany Menej ako 10 dolárov Vegánske recepty zverejnené 29. mája 2009 od Gina 26 Pripomienky / Zanechať komentár '