> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Myslel som si, že toto ázijské inšpirované sladké a ohnivé bravčové jedlo z bravčovej panenky s mangovou salsou bude skvelým spôsobom, ako osláviť čínsky nový rok 23. januára, čo je začiatok 15-dňovej oslavy oslavujúcej čínsky nový rok - Tento rok je to Rok Drak.Myslel som si, že toto ázijské inšpirované sladké a ohnivé bravčové jedlo z bravčovej panenky s mangovou salsou bude skvelým spôsobom, ako osláviť čínsky nový rok 23. januára, čo je začiatok 15-dňovej oslavy oslavujúcej čínsky nový rok - tento rok to' Sladká a ohnivá bravčová panenka s mangovou salsou

Milujem čínske jedlá, takže keď úspešne pripravím ázijsky inšpirovaný recept, ktorý uspokojí moje túžby, som šťastný gal. Niektoré z mojich ďalších obľúbených ázijských inšpirovaných receptov sú Grilované kuracie Bourbon , Pepper Steak a Medové paličky Teriyaki alebo Losos.

Inštrukcie

  • Na salsu: Všetky ingrediencie zmiešajte v miske, dochuťte soľou a korením.
  • Chladničku salsu pripravte na servírovanie. Pripraví 1 pohár.
  • Predhrejte rúru na 375 °. V malej miske zmiešajte cesnakovú soľ a zázvor. Rovnomerne potrieme bravčovým mäsom. Vložte bravčové mäso na rošt do pekáča vyloženého alobalom.
  • Pečieme bravčové mäso vo vyhriatej rúre 40 až 45 minút alebo kým nebude požadované bravčové mäso uvarené podľa vašich predstáv. (Nové pokyny pre bravčové mäso umožňujú bravčovému mäsu variť na 145 °, ak ho chcete radšej dobre pripraviť, varte ho, až kým vnútorná teplota nebude 160 ° pomocou teplomera na mäso.)
  • V malej miske zmiešajte čili omáčku, med a srirachu.
  • Počas posledných 10 minút varenia oprášte bravčové mäso.
  • Nakrájajte na plátky bravčové mäso a podávajte ich s panvovými šťavami a s mangovou salsou na boku.

Poznámky

Robí 4 porcie.

Výživa

Podávanie:jeden/ 4.,Kalórie:247kcal,Sacharidy:19.2g,Bielkoviny:25.3g,Tuk:7.1g,Nasýtený tuk:1.8g,Cholesterol:67mg,Sodík:640mg,Vláknina:2.8g,Cukor:16.7g Modré inteligentné body:4 Zelené inteligentné body:4 Fialové inteligentné body:4 Body +:6 Kľúčové slová:recepty na ázijské bravčové mäso, čínske bravčové mäso, mangová salsa, recept na bravčovú panenku, sladká a ohnivá bravčová panenka s mangovou salsou Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' 4 SP 4 SP 4 SP 6 PP Ázijské inšpirované recepty Recepty bez vajec Bravčové recepty Recepty zverejnené 12. januára 2012 od Gina 179 Pripomienky / Zanechať komentár '