Keď sa orientujete tvárou v tvár realite, stanú sa vám veci, ktoré vás kedysi desili. A ťažké veci sa stávajú zvládnuteľnejšími. -Thorny Devil

Význam a správy

V tomto prípade vám symbolika Thorny Devil dáva vedieť, že zvyk odkladať prácu na zajtra je hrozný. Tak ako Tasmánsky diabol , keď vám toto duchovné zviera skríži cestu, je to pre vás signál, aby ste prestali odkladať a dokončili veci teraz a dnes, kým nebude neskoro. Alternatívne Thorny Devil znamená, že spomalíte, relaxujete a užijete si život viac.Bude vás zaujímať, že na rozdiel od väčšiny zvierat nemôže Thorny Devil piť vodu ústami. Smäd uhasí extrakciou vody z vlhkého piesku cez kapiláry v koži. Preto je symbolom improvizácie. Význam Thorny Devil vás teda nabáda k kreativite a práci s materiálmi, ktoré máte po ruke. Navyše tento plaz žijúci v púšti učí, že môžete prospievať v akýchkoľvek podmienkach, v ktorých sa ocitnete, ak ste ochotní vystačiť si s tým, čo vám život dal.

Symbolika Thorny Devil vám navyše pripomína, aby ste chránili seba a svojich blízkych. Tiež vám pripomína, že máte vyvinutú hrubú pokožku. Tento plaz je navyše symbolom dlhovekosti. Jeho pozorovanie by teda mohlo naznačovať, že budete žiť dlhý a šťastný život.

Totem, duchovné zviera

Ľudia s totemom Thorny Devil prežili. Títo ľudia sú tvrdí a dokážu sa vyrovnať so životnými ťažkosťami. Sú tiež silní, odhodlaní a veľmi ambiciózni. Navyše majú obrovský apetít. Pre týchto jednotlivcov je nezávislosť a sloboda ísť si za tým, čo chcú, veľmi dôležité. Totem Thorny Devil ľudia sú mierumilovní a nikdy si s nikým nevyberie boj. Je v ich povahe vyhýbať sa konfliktom.

Tí, ktorí majú toto duchovné zviera, sú jednými z najinovatívnejších ľudí, s akými sa kedy stretnete. Sú šikovní, kreatívni a pracovití. Páči sa mi to Húsenica , pracujú pomaly, ale vždy im môžete dôverovať, že všetko zvládnu. Navyše sú to vaši typickí samotári a môžu mať málo alebo žiadnych priateľov. Naopak, jednotlivci s týmto silovým zvieraťom môžu byť mimoriadne nonšalantní a umožniť ostatným, aby ich prešli po celom obvode.Výklad snu tŕnistého diabla

Vo všeobecnosti, keď máte sen o Thorny Devil, dáva vám vedieť, že namiesto toho, aby ste sa vyhli problémom, mal by si sa tomu postaviť tvárou v tvár . Navyše, keď sa toto duchovné zviera objaví vo vašom spánku, hovorí vám, že musíte dávať pozor na svoje okolie a dávať si pozor.

Ak si predstavíte tohto jedenia plazov Mravce , je to znamenie, ktoré hovorí, že dobré časy sú pred nami. Veci môžu byť teraz pre vás náročné, ale Thorny Devil vám hovorí, aby ste verili. Navyše sen, kde uvidíte, ako sa toto zviera ohrieva v piesku, vás inšpiruje byť viac spoločenské a živé .