> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Pripravte si tento vynikajúci a ľahký vegetariánsky šunkový a syrový raňajkový vaječný kastról na desiatu alebo si pripravte jedlo na týždeň.Pripravte túto lahodnú a ľahkú raňajkovú vegetariánsku šunku a syrové vajíčko na neskoré raňajky alebo si pripravte jedlo na tento týždeň.' Pečieme vegetariánsku šunku a syr

Milujem prípravu ľahkých raňajok na jedno jedlo, keď organizujem desiatu alebo si dávam raňajkovú misu na potluck. Niektoré z mojich ďalších obľúbených vaječných pekáčov sú Klobásový syr a zelenina sa pečú , Tex Mex raňajky kastról a to Špenát Feta a artičok sa pečú .

duchovný význam mravcov

Inštrukcie

  • Rúru predhrejte na 375 ° F. Formu na pečenie 9 x 13 nastriekame olejom.
  • Do pekáča dajte 1 hrnček syra.
  • Na veľkej nepriľnavej panvici rozohrejte olej na strednom ohni, pridajte cibuľu, šampiňóny a červenú papriku a duste ju, kým zelenina nebude jemná, asi 5 až 6 minút. Pridajte paradajky a povarte ich 2 - 3 minúty. Pridajte šunku a brokolicu a odstavte ich z ohňa. Rovnomerne rozotrieme na tvarohovú zmes.
  • Vo veľkej mise zmiešajte vajcia, bielky, mlieko, soľ, korenie a dobre ich vyšľahajte. Pomaly nalejte zeleninu do zapekacej misy a dolejte zvyšným syrom.
  • Pečte, kým nôž vložený blízko stredu nevyjde čistý, 32 až 35 minút. Pred nakrájaním na 12 kusov nechajte 8 až 10 minút stáť.

Výživa

Podávanie:jedennámestie,Kalórie:152kcal,Sacharidy:5g,Bielkoviny:14g,Tuk:8g,Nasýtený tuk:dvag,Cholesterol:102mg,Sodík:385mg,Vláknina:jedeng,Cukor:jedeng Modré inteligentné body:dva Zelené inteligentné body:4 Fialové inteligentné body:3 Body +:4 Kľúčové slová:pečená šunka a vajcia, vegetariánska šunka a syr vaječné pečivo, vegetariánska šunka a syr vajce kastról Mrazené jedlá' Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' Recepty na prípravu jedál' 2 SP 3 SP 4 PP 4 SP Raňajky a neskoré raňajky Kastróly Čisté stravovanie Recepty na prípravu jedál Deň matiek Párty aplikácie Recepty zverejnené 1. apríla 2019 od Gina 112 Pripomienky / Zanechať komentár '