>

Úspech Foodblog: Katherine Garbarino'Už roky dostávam e-maily od ľudí, ktorí schudli pomocou mojich receptov, a vždy ma tak inšpiruje, aby som si vypočul ich príbehy. Ako to stratili, čo ich motivovalo, čo robili, aby to udržali? Príbeh každého človeka je iný a myslím si, že je tak inšpiratívne počuť, čo pre neho fungovalo. Mám v pláne zdieľať niektoré z týchto príbehov aspoň raz mesačne, aby som vám dúfal, že vám pomôže na ceste za chudnutím! Katherine je náhodou jednou z tých ľudí, ktorí ma oslovili na Instagrame. Spýtal som sa jej, či by bola ochotná podeliť sa o svoj príbeh s fotografiami pred a po a ona odpovedala, že áno, takže s radosťou zdieľam svoj prvý príbeh Foodblog Success ako spôsob, ako motivovať a inšpirovať, a dúfam, že v budúcnosti zdieľam viac! Vitajte, Katherine Garbarino!

Povedzte všetkým, kde vás môžu nasledovať!

Nájdete ma na Instagrame @kgmtl pre denné tipy, triky a rady. Životný štýl, zdravé stravovanie, fitnes, krása, starostlivosť o pleť a všetko ostatné ... naozaj to všetko zdieľam! Tiež som nedávno začala svoju kanál youtube .

Začal som sa „vlogovať“ pred 5 mesiacmi a za ten krátky čas som pomohol mnohým ľuďom dostať sa na správnu cestu a robiť lepšie rozhodnutia, pokiaľ ide o jedlo a wellness. Mojou vášňou je inšpirovať ostatných, aby si správne vyberali, pokiaľ ide o to, čo jeme, výrobky, ktoré používame (krása a domácnosť), ako správne načerpať palivo pre svoje telo a myseľ, aby sme boli tou najlepšou verziou samého seba. Zdieľam všetky svoje malé tajomstvá, ktoré som sa pri tom naučil, aby som pomohol rýchlejšiemu uskutočneniu. Tiež som trpel tráviacimi problémami, ekzémami a cystickým akné a všetky tieto problémy som prekonal správnou výživou, vylučovaním a doplnkami!

Ďakujem, že ste mi umožnili podeliť sa o svoj príbeh a dúfam, že inšpirujem a pomôžem ostatným pri starostlivosti o JEDNUTÉ jedlo, ktoré prinesie výhody. A ďakujeme Gine a Foodblog za to, že ste nám všetkým poskytli túto dobrú inšpiráciu a aby bolo naše stravovanie zdravé, chutné a zábavné!Úspech Foodblog: Katherine Garbarino'

Pred (180 libier)
Potom (135 libier)

Ak chcete odoslať svoj úspešný príbeh Foodblog, pošlite e-mail na adresu skinnytaste@penguinrandomhouse.com

Úspešné príbehy zverejnené 5. septembra 2017 od Gina pätnásť Pripomienky / Zanechať komentár '