Kto je Kacie McDonnell?

Kacie McDonnell sa narodila pod znamením ohňa Leva 30. júla 1990 v Pottsville v Pensylvánii v USA. Je 29-ročná americká športová hviezda, novinárka, reportérka a moderátorka. Je známa predovšetkým ako novinárka v New England Sports Network (NESN). Medzi ďalšie profesijné snahy patrí QVC, FOX Sports a Turner Sports. Kacie, všestranný a informovaný vysielateľ, je vedľajším reportérom Boston Bruins v National Hockey League (NHL) a Boston Red Sox z Major League Baseball (MLB).

. @foxandfriends ! Vždy zábavný spôsob, ako začať svoj deň! Rozhovor o novinkách @foxnation !

Ak ste sa ešte neprihlásili, urobte to teraz! 35% zľava na ročné predplatné prostredníctvom kybernetického pondelka s kódom: SLÁVEJTE.

Šťastné vďakyvzdanie, všetci! pic.twitter.com/O7mTePaa7f

- Kacie McDonnell (@KacieMcDonnell) 27. novembra 2019

Vďaka práci v Bostone, pravdepodobne najlepšom športovom meste v celej krajine, sa Kacie stala známym športovým vysielačom a obľúbeným fanúšikom. K jej obľúbenosti pozitívne prispeli aj vzťahy so známymi športovcami.

Raný život a vzdelávanie: Vyrastal v Pensylvánii

Kacie vychovávali v rodisku Michelle a Ken McDonnellovci neznámych profesií. Má dvoch súrodencov, ktorých totožnosť je taktiež nezverejnená - Kacie je veľmi súkromná osoba a trvá na tom, aby bol jej osobný život zahalený rúškom tajomstva. Reportéri a fanúšikovia sa mnohokrát pýtali na rôzne podrobnosti o svojej rodine a detstve, ale na všetky tieto otázky vždy zdvorilo odmieta odpovedať.

Vieme však, že už od útleho detstva mala záujem o vysielanie a reportáže. „Takmer každý deň sme sledovali športy Philly,“ povedal McDonell o svojom prvom kontakte so súčasným povolaním. „Páčilo sa mi, ako boli novinári sebavedomí, a chcela som byť rovnaká ako oni.“ Pokiaľ ide o jej vzdelanie, v roku 2008 imatrikovala zo Strednej školy narodenia BVM - inštitúcia sa vo veľkej miere spolieha na rímskokatolícke učenie. Potom zapísaný na Villanovej univerzite , jedna z najlepších škôl v krajine pre akademikov a šport, a v roku 2012 získala bakalársky titul v odbore komunikácia.

Začiatky kariéry: QVC a FOX Sports

Je zaujímavé, že Kacieho prvé zamestnanie po vysokej škole zahŕňalo byť v televízii, ale nemalo to nič spoločné so športom.

Bola najatá sieťou QVC ako model naživo pre niekoľko domácich nákupných šou-vzhľadom na skutočnosť, že McDonnell bol vždy vítaný ako atraktívny, práca bola pre ňu ideálna. Nepáčilo sa jej však, že nie je veľa príležitostí na profesionálny postup, a hoci jej postupom času pribudli ďalšie povinnosti, jej povinnosti boli bledé v porovnaní s čímkoľvek, čo musí športový reportér robiť. Jej pôsobenie v QVC trvalo približne tri a pol roka, než skončila s náborom vo FOX Sports.

Vzhľadom na jej talent a charizmu nie je prekvapením, že sa stala jednou z najrušnejších reportérov tejto siete.

Od začiatku mala veľa povinností, ktoré zahŕňali týždenné cestovanie po celej krajine, ale presne to chcela. Pôvodne bola vedľajšou reportérkou Philadelphie Eagles v Národnej futbalovej lige (NFL) a už po piatich mesiacoch bola povýšená na ďalšie relácie a prenosy pred zápasom. Netrvalo však dlho a dostala ešte lepšiu ponuku.

Sama o sebe: TNT

McDonnell odišla z FOX Sports, keď dostala lukratívnu ponuku od Turner Network Television (TNT) ako vedľajšia reportérka. Dala si prácu a začala pracovať na vedľajšej koľaji počas basketbalových hier v súťaži National Collegiate Athletic Association (NCAA).

pridané Kacie McDonnell na V pondelok 24. apríla 2017

Jej výkony boli prinajmenšom výnimočné, takže pracovala aj počas turnaja Final Four, ktorý je vrcholom sezóny vysokoškolského basketbalu. Fanúšikom sa páčilo, že mala znalosti o športoch a jej fandom bol evidentný. Toto úsilie si obľúbilo aj kolegov, ktorí ju považovali za perfektný doplnok svojho tímu.

Skutočná hviezda: KSHB a NESN

Po práci pre TNT sa Kacie presťahovala do KSHB, pobočky NBC so sídlom v Kansas City v Missouri. Známy ako jeden z najobľúbenejších virtuálnych kanálov v krajine, bolo to perfektné miesto pre McDonnell na ďalšie zdokonaľovanie jej schopností.

Po niekoľkých mesiacoch v práci vedľajšej reportérky a moderátorky športových diskusných šou dostala ponuku, o ktorej vždy snívala. NESN chcela, aby sa pripojila k ich tímu so sídlom v Bostone, Massachusetts, perfektnom prostredí pre športového feťáka, akým je Kacie; ľudia po celej krajine vždy diskutujú o tom, či sú Philadelphians alebo Bostonians najbláznivejšími športovými fanúšikmi. Cítila sa ako doma a hneď sa stala hostiteľkou niekoľkých predzápasových programov pre Red Sox aj pre Bruins. Medzi jej povinnosti patrí podávanie správ o postrannej čiare, komentovanie zápasov a tiež pred a po. '

Kacie McdonnellObyvatelia Bostonu milujú jej charizmu a znalosti športu, čo jej následne umožnilo rozkvitnúť na jedného z najrešpektovanejších novinárov v celom národe.

Kariéra v sprievode

Väčšina z nich nevedela, že Kacie bola v tínedžerskom veku aktívna v nádherných kruhoch. Súťažiť začala už ako dieťa a v domácom štáte mala veľký úspech. Vrchol bol, keď ona získala titul Miss Teen Pennsylvania International , a potom bola dvojkou na medzinárodnej súťaži Miss Teen USA v Chicagu, Illinois. Aj keď sa to nemusí zdať podobné novinárstvu, paráda tiež vyžaduje, aby ľudia dokázali vydržať obrovský tlak.

Je bezpečné povedať, že tieto snahy sú perfektne pripravené Kacie na to, aby ju denne sledovali milióny ľudí.

Osobný život: Chodí s niekým Kacie McDonnell?

Kacie McDonnell je vo vzťahu s Ericom Hosmerom, prvým hráčom základnej časti baseballového tímu San Diego Padres MLB. Zoznámili sa v roku 2015, keď Kacie robil segment pred hrou, v ktorej sa predstavili Hosmer’s Chiefs a Red Sox. Potom, čo si okamžite uvedomili, že sú pre seba tí praví, začali spolu chodiť. Hádka však spôsobila, že sa rozišli. Ich fanúšikovia boli z tejto správy zdrvení, ale čoskoro ich potešilo, keď sa dozvedeli, že Eric a Kacie koncom roku 2017 svoju aféru znova obnovili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kacie McDonnell (@kaciemcdonnell) 27. decembra 2019 o 9:43 PST

Neukázali, že by sa chceli oženiť, takže v septembri 2019 je Kacie slobodná a nemá deti.

Je tiež veľa čo povedať o jej predchádzajúcom krásovi, bývalý rozohrávač NFL Aaron Murray . Koncom roku 2013 sa stali predmetom a stali sa tak blízkymi, že Kacie dokonca prestal pracovať, aby s ním cestoval po krajine. V roku 2014 Aaron oznámil, že sú zasnúbení, ale pár sa nikdy nedostal do uličky, pretože sa rozišli v roku 2015. Dôvod nebol odhalený, ale hovorilo sa, že Murray bol neverný. Pred ním Kacie randila s Jonathanom Pettibonem a Christianom Ponderom, obaja vynikajúcimi športovcami.

Trivia and Fun Facts about Kacie McDonnell

Ako dieťa hrávala Kacie hokej súťažne, ale kvôli povinnostiam spojeným so vzdelaním musela kariéru opustiť. Na vysokej škole bola členkou spolku Tri-Delta (ΔΔΔ). Medzi jej obľúbené miesta na cestovanie patrí Grécko, Londýn, Singapur a Austrália. Vo svojom voľnom čase rada počúva hudbu, pričom jej obľúbenými interpretmi sú Tom Billington, Tommy T, The BelleTones a Mohair.

Merania tela: Ako vysoká je Kacie McDonnell?

Kacie McDonnell je 160 cm vysoký a váži 50 libier (110 libier). Aj keď jej zásadné štatistiky neboli odhalené, z fotografií je zrejmé, že má štíhlu postavu presýpacích hodín.

Čistá hodnota: Ako bohatá je Kacie McDonnell?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký bohatý je tento slávny reportér v skutočnosti?

Ďakujem, @nesn ! Ľúbim ťa!!! pic.twitter.com/etHZW6GoXC

- Kacie McDonnell (@KacieMcDonnell) 14. augusta 2019

Podľa dôveryhodných zdrojov má Kacie McDonnell čistú hodnotu približne 300 000 dolárov V septembri 2019 sa vo svete vysielania nahromadilo iba sedem rokov. Jej znalosti a výrečnosť jej pomohli stať sa neoddeliteľnou súčasťou NESN, čo malo za následok niekoľko zvýšení platov, ocenení a ocenení. Vzhľadom na skutočnosť, že pracuje tvrdšie ako kedykoľvek predtým, nebolo by žiadnym prekvapením vidieť, ako sa jej čisté imanie zvyšuje.

Prítomnosť sociálnych médií

Kariéra Kacieho vyžaduje, aby sledovala obchodné klebety, správy a všetko ostatné, čo súvisí so športmi, ktorým sa venuje. Jej profil na Instagrame Nasledujú ju chlapci aj dievčatá, pretože je atraktívna a dobre orientovaná vo výbere správneho oblečenia pre akýkoľvek vzhľad. Na tejto platforme ju sleduje 175 000 ľudí. Je tiež obľúbená na Facebook a Twitter , so 45 000, respektíve 85 000 sledovateľmi.