Kto je Victoria DiGiorgio, manželka Johna Gottiho?

Ako naznačuje názov, Victoria je manželkou zosnulého, neslávne známeho taliansko-amerického mafiánskeho bossa Johna Gottiho, ktorý zomrel vo väzení po rakovine hrdla. Od jeho uväznenia Victoria zmizla v neznámu a len málokedy sa objavuje v médiách.

Chcete sa dozvedieť viac o Victorii, od jej raných rokov po nedávne udalosti v jej živote, vrátane jej romantiky s Johnom Gottim a o tom, ako je bohatá? Ak áno, zostaňte s nami po celú dobu článku, pretože vás približujeme k manželke Johna Gottiho.

1958, John bol v miestnom bare, kde sa stretol s Victoriou DiGiorgio. Zosobášili sa 6. marca 1962.

pridané John Gotti na V sobotu 5. marca 2011

Kde je Victoria DiGiorgio teraz?

Odkedy bol jej manžel uväznený, Victoria sa vyhýbala vystupovaniu v médiách a keď ho vyhlásili za mŕtveho, jej mediálna temnota dosiahla úplne novú úroveň. Jedno z jej detí spustilo televízny seriál Reality Growing Gotti, Victoria sa však neobjavila v žiadnej z epizód. Napriek tomu sa nedávno v médiách ukázala ako silná podporovateľka Hilary Clintonovej počas prezidentských volieb 2016. Žiaľ, neexistujú žiadne informácie o tom, kde teraz žije, aj keď má k svojim deťom, obzvlášť k Johnovi Gottimu mladšiemu, veľmi blízko.

Wiki Victoria DiGiorgio: Vek, detstvo a vzdelávanie

Victoria DiGiorgio sa narodil 5. decembra 1942 v Brooklyne, New York, USA a je dcérou rusko-židovskej matky a taliansko-ruského otca. Vyrastala v Queense a Brooklyne a keďže sa jej rodičia rozviedli, keď mala iba dva roky, Victoria pokračovala v bývaní so svojou matkou. Jej rodičia patrili k rodine zo strednej triedy a podľa správ po jej smrti zdedila asi 1 milión dolárov po matke.

Žiaľ, neexistujú žiadne informácie o tom, či má súrodencov alebo nie, ani o jej vzdelaní. Našťastie tieto informácie budú k dispozícii v blízkej budúcnosti.

Popularita prostredníctvom manželstva

Víťazstvo a John sa prvýkrát stretli v roku 1958 v bare v New Yorku; náhodné stretnutie viedlo k životu plnému problémov a nešťastia. Johna Victoria zasiahla už pri pohľade na ňu, čo malo za následok romantický vzťah. Veľmi dobre vedela, kto je a čím sa živí, a preto sa Victoria stala mediálnou osobnosťou. Svoje detaily si však ponechala ako osobné a šikovne sa vyhýbala pozornosti verejnosti.

Dvojica sa zosobášila 6. marca 1962 a napriek tomu, že jej manžel bol mafiánskym bossom, žili v skromnom dome v Queense. Mali spolu päť detí, Angel, Victoria, John A. Jr., Frank a Peter J. Gotti. Frank však zomrel pri dopravnej nehode, keď mal 12 rokov - išiel na bicykli po ulici, keď ho opitý vodič, neskôr identifikovaný ako rodinný sused John Favara, prešiel a potiahol ho viac ako 200 stôp, než si to susedia uvedomili. čo sa stalo a zastavilo auto. Ostatné deti majú svoj vlastný život a Victoria je teraz uznávanou spisovateľkou a osobnosťou televíznej reality.

Victoria DiGiorgio Čistá hodnota

Victoria nikdy nepracovala, ale vždy ju podporoval a podporoval jej manžel, takže ťažila z obrovského bohatstva svojho manžela. Viete teda, aká bohatá je Victoria DiGiorgio od začiatku roka 2020? Podľa dôveryhodných zdrojov sa odhaduje, že Victoria má čisté imanie až 2 milióny dolárov, čo je celkom slušné, súhlasíte?

Manžel Victoria DiGiorgio, John Gotti

Teraz, keď sme pokryli všetko, čo je potrebné vedieť o Victorii, podeľme sa o niekoľko informácií o jej zosnulom manželovi, neslávnom mafiánovi, Johnovi Gottim.

Narodený ako John Joseph Gotti mladší, 27. októbra 1940, v Bronxe, New York, USA, bol synom Johna Josepha Gottiho staršieho a Philomeny. S talianskym pôvodom zdieľal svoje detstvo s ďalšími 12 súrodencami vrátane bratov Petra, Richarda V., Gena a Vincenta Gottiho, z ktorých všetci sa neskôr stali členmi zločineckej rodiny Gambino. John strávil svoje detstvo v chudobe, a keď mal 16 rokov, školu opustil, po niekoľkých rokoch budovania si mena ako tyran na školskom dvore.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ocko Milujem ťa a chýbaš mi KAŽDÝ deň! Všetko najlepšie k narodeninám - martini a cigara sú spôsob, akým si vás predstavujem! ♥ ️

Príspevok zdieľaný používateľom Victoria Gotti (@victoria__gotti) 27. októbra 2018 o 3:05 PDT

Staňte sa mob bossom

Potom, čo opustil školu, sa John pridal k gangu Fulton-Rockway Boys a práve vtedy nadviazal priateľstvo s Angelom Ruggierom a Wilfriedom „Willie Boy“ Johnsonom, pričom už začal vybavovať obchody pre Carmine Faticon, ktorá bola kapucínou v Gambino. rodina - v tej dobe bola rodina známa ako rodina Anastasia, ktorej vládcom bol Albert Anastasia. Po rokoch strávených vo väzení a mimo neho, počas ktorých prevzala vládu rodina Gambino, sa John v roku 1977 stal šéfom rodiny po smrti Carla Gambina a Aniella Dellacrocea, ktorí ho označili za podsadca.

Zatknutie, väzenie a smrť

John vládol rodine Gambinovcov a nezákonné operácie vykonával až do začiatku 90. rokov, keď vtedajší podsadca Salvatore „Sammy the Bull“ Gravano poskytol FBI zásadné dôkazy o Johnových operáciách, a v dôsledku toho bol John v roku 1992 odsúdený za päť vrážd, vydieranie, daňové úniky, nelegálne hazardné hry a sprisahanie s cieľom spáchať vraždu; bol odsúdený na doživotie bez podmienečného väzenia, slúžil v strednom strážnom zariadení Marion v južnom Illinois. Zomrel 10. júna 2002 na rakovinu hrdla.