Kto je herečka Natalya Rudakova?

Narodený v znamení Vodnára 14thz februára 1985, v bývalom Leningrade, vtedajšom ZSSR (dnešný Petrohrad, Rusko), je Natalya Rudakova 33-ročná kaukazská herečka ruského pôvodu. Možno je najznámejšia vďaka svojmu vzhľadu po boku legendárneho Jasona Stathama v hlavnej ženskej úlohe vo filme Transporter 3 v roku 2008. Počas svojej kariéry v často lukratívnom hereckom biznise mala od roku 2008 počas svojej kariéry v často lukratívnom hereckom biznise tiež množstvo ďalších menších rolí. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cítite mágiu v každom nádychu ?? Fotografia @georgebakardjiev?

Príspevok zdieľaný používateľom Natalya Rudakova (@natrudakova) 8. septembra 2017 o 14:46 PDT

Raný život a vzdelávanie

Pretože Natalya nie je príliš obľúbenou celebritou a pretože doteraz prakticky nič nezverejnila, v súčasnosti neexistujú takmer žiadne informácie o žiadnej časti jej mladosti. Mená a povolania jej rodičov nie sú známe a podľa mediálnych znalostí sa až doteraz nezdá, že by mala súrodencov. Napriek tomu existuje skutočnosť, že sa jej rodičia presťahovali do New Yorku, keď mala 17 rokov, kvôli stále ťažšej situácii ZSSR. Údajne jej matka už od útleho veku živila Natalyin záujem o herectvo tým, že ju každý víkend vodila do divadla a nabádala ju, aby chodila na hodiny herectva, aj keď sa to nikdy nepotvrdilo. Nie je známe, na akú strednú školu chodila, či niekedy maturovala a či mala niekedy vysokoškolské vzdelanie.

Kariéra

Na rozdiel od väčšiny herečiek Natalya neplánovala pokračovať v hereckej kariére; k jej sláve došlo úplne náhodou, zatiaľ čo v New Yorku pracovala ako kaderníčka s nízkymi platmi. Podľa internetovej databázy filmov bol v blízkosti svetoznámy režisér a spisovateľ Luc Besson, ktorý ju jedného dňa videl prechádzať cez ulicu, v tom okamihu uvidel potenciálnu herečku pre pripravovaný film, na ktorom pracoval, a tak ju oslovil. , povedal jej, že pre ňu zabezpečí hodiny herectva, čo prijala. Po šiestich mesiacoch doučovania bola Natalya obsadená do hlavnej ženskej úlohy Valentiny Tomilenkovej vo filme Transporter 3, ktoré vyšlo v roku 2008. Po obsadení tohto slávneho filmu došlo k okamžitému nárastu slávy, a aj keď jej ďalšie trvalo tri roky. role, Natalya bola v roku 2011 obsadená do dvoch filmov - The One a A Novel Romance. V roku 2015 sa dostala k ďalším dvom filmom - Čakanie na vlak a Pred snehom, ako aj k jedinej epizóde šou s názvom Blindspot. V súčasnej dobe sa podieľa na dvoch filmoch, jednom v postprodukcii a jednom v predprodukcii.

Milovať život

Pretože je Natalya vo svete hviezd úplne nová, o jej romantickom živote sa doteraz nehovorilo. To znamená, že je to hlavne preto, že Natalya nikdy neprejavila záujem zaoberať sa touto záležitosťou, a taktiež ju nikto nevidel, ako otvorene obdivuje potenciálneho partnera.

Aká je čistá hodnota Natalyi Rudakovej?

Takmer 5 miliónov dolárov.

pridané Natalya Rudakova na Nedeľa 29. januára 2012

Merania tela

  • Výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m)
  • Hmotnosť 128 libier (58 kg)
  • Farba vlasov je prírodná červená
  • Oči sú svetlo modré
  • Veľkosť chodidla je 8,5
  • Veľkosť šiat je 4
    '