Kto je basketbalista Stacey Dales?

Stacey Dales sa narodila 5. septembra 1979 v Collingwoode v Ontáriu v Kanade a je reportérkou a bývalou basketbalovou hráčkou, ktorá je teraz najlepšie známa svojou prácou ako súčasť siete NFL. Predtým si získala popularitu ako hráčka tímu WNBA tímu Washington Mystics.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný deň Kanady dievčatám Dalesových! #canadadayweekend #madeincanada ??[chránené e -mailom]

Príspevok zdieľaný používateľom Stacey Dales (@staceydales) 30. júna 2018 o 18:42 PDT

Čistá hodnota Stacey Dalesovej

Ako bohatý je Stacey Dales? V polovici roku 2018 zdroje odhadujú čistú hodnotu viac ako 2 milióny dolárov, väčšinou zarobenú úspechom v športovom odvetví, a to z profesionálneho basketbalu, ako aj zo športovej žurnalistiky. Ako pokračuje v kariére, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jej bohatstvo.

Basketbalová kariéra

Na strednej škole hrala Stacey s dámskym basketbalovým tímom TISS Pirates a pomohla im na troch po sebe nasledujúcich majstrovstvách dievčat v basketbale Ontario AA v rokoch 1994 až 1996. Po imatrikuulácii študovala na univerzite v Oklahome a súčasne sa stala členkou kanadského olympijského basketbalového tímu. v hrách v Sydney v roku 2000. V rokoch 2001 a 2002 bola tiež prvým tímom All-American a Big 12 Conference Player of the Year.

Stacey bola vedúcou asistentkou kariéry v kariére Big 12 so 764 asistenciami a v roku 2002 ju vyhlásili za športovú akademickú All-American of the Year. Počas svojho pôsobenia v Oklahome zaznamenala 1 700 bodov, 600 doskokov a 700 asistencií a počas nej seniorský ročník viedol Sooners do finále majstrovstiev NCAA, ale prehral s Connecticutom. V roku 2002 ju Washington Mystics vybrala ako tretí celkový výber v drafte WNBA, čo z nej robí vôbec najvyššiu voľbu pre Kanaďanku. Počas prvého roka bola vymenovaná za náhradu All-Star.

Predčasný dôchodok a kariéra vysielania

Dalesova kariéra trvala krátko, pretože po dvoch rokoch pôsobenia u Mystikov jej bol diagnostikovaný Raynaudov fenomén, čo je zdravotný stav, pri ktorom kŕč tepien spôsobuje epizódy zníženého prietoku krvi v rukách, ktoré potom spôsobujú znecitlivenie alebo bolesť; oznámila odchod do dôchodku v roku 2004. Po roku sa však vrátila k profesionálnemu basketbalu a podpísala zmluvu s Chicago Sky, ktoré si ju prevzalo počas rozširovacieho draftu 2006. Hrá však iba rok a oznámila svoj odchod z WNBA. druhýkrát v roku 2008. Počas pôsobenia vo WNBA hrala predovšetkým na pozícii strážcu alebo útočníka.

Dales potom prešiel na športovú vysielaciu kariéru, pripojil sa k ESPN a stal sa vysokoškolským basketbalovým analytikom pre mužov i ženy. Stala sa tiež vedľajšou reportérkou univerzitných futbalových zápasov. V roku 2008 opustila sieť kvôli zmluvným sporom, konkrétne kvôli tomu, že jej boli počas krátenia zákazu odoprené letové oprávnenia prvej triedy. Nasledujúci rok sa pripojila k sieti NFL a stala sa spoluautorkou show Gameday Morning. V show zotrvala rok ako reportér Gameday na mieste. Krátko pracovala aj pre Universal Sports, aby pokryla zimné olympijské hry 2010.

Prepáč @ kurt13warner dnes je Dales’s Corner. #NFLady ????? pic.twitter.com/u2xoGtlLf8

- StaceyDales (@StaceyDales) 23. mája 2018

Manželstvo a osobný život

Krátko po absolvovaní University of Oklahoma, v roku 2002, sa Stacey vydala za Chrisa Schumana, s ktorým bola vo vzťahu cez väčšinu vysokých škôl-dokonca na chvíľu prijala meno Dales-Schuman. Rozdiely však čoskoro začali vyplávať na povrch a nakoniec sa rozviedli po jej prvom ročníku v profesionálnom basketbale, aj keď dôvody rozvodu neboli nikdy zverejnené. '

Brat Stacey Dales Burke Dalesvýznam sna ľadového medveďa

Okrem jej manželstva je známe, že Stacey má aj brata Burkeho Dalesa, ktorý odohral 10 sezón v Kanadskej futbalovej lige ako tipujúci. Krátko tiež hral za Pittsburgh Steelers a potom pokračoval v CFL až do svojho odchodu do dôchodku v roku 2014. Jej bratrancom je Jason Arnott, najlepšie známy tým, že odohral celkom 18 sezón v Národnej hokejovej lige (NHL) s tímami ako napr. Edmonton Oilers, Dallas Stars a Nashville Predators. Je víťazom Stanleyho pohára v drese New Jersey Devils.

Je Stacey Dales na sociálnych médiách?

Rovnako ako mnohé osobnosti športovej žurnalistiky, Dales zostáva aktívna online prostredníctvom účtov na webových stránkach sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram, a hlavne predvádza fotografie a videá zo svojej práce a zo zákulisia, ako je možné vidieť na jej účte Instagram. Uverejňuje tiež niektoré svoje osobné fotografie, vrátane fotografií s priateľmi a niektoré z jej každodenných aktivít. Jej účet Twitter slúži na propagáciu niekoľkých advokácií a taktiež komentuje udalosti, ktoré sa dejú po celom svete. Vo svojom účte tiež spomína, že má dve deti, aj keď podrobnosti o jej rodinnom živote sú vzácne.