Kto je Debby Clarke Belichick?

Debby Clarke sa narodila v roku 1955 v USA. Je podnikateľka, väčšinou je však známa ako bývalá manželka Billa Belichicka, hlavného trénera New England Patriots v Národnej futbalovej lige (NFL) a má najdlhšie funkčné obdobie. Je tiež známy ako jediný hlavný tréner NFL, ktorý nie je členom Asociácie trénerov NFL. Po rozvode v roku 2006 je Debby v súčasnosti slobodná.

Problémy manželstva Belichicks


Debby a Bill sa vzali v roku 1977 a majú tri deti: Briana, Stephena a Amandu - tá je tiež trénerka. Napriek tomu, že sa pár rozišiel v roku 2004, rozvod bol dokončený až v roku 2006. Bill Belichick je známy tým, že randí s recepčnou New York Giants (NFL) Sharon Shenocca - údajne sa začala pred rozvodom - a Lindou Holliday.

Rané roky Debby Clarke Belichick

'
Narodila sa a vyrastala v USA, ale nie sú k dispozícii žiadne verejné informácie o jej detstve alebo vzdelaní. Napriek tomu, že je Debby úspešná podnikateľka, preslávila sa ako manželka alebo neskôr bývalá manželka futbalového trénera Billa Belichicka.

Čistá hodnota Debby Clarke Belichick

Neprezrádza nič o svojej osobnej finančnej situácii, ale predpokladá sa, že je to viac ako 1 milión dolárov. Na druhej strane, koľko je čisté bohatstvo jej bývalého manžela Billa Belichicka? Autoritatívne zdroje odhadujú, že celková veľkosť jeho bohatstva je v súčasnosti podľa údajov uvedených v polovici roku 2018 na úrovni 35 miliónov dolárov. Jeho súčasný plat je údajne 7,5 milióna dolárov ročne. Rozvodové vyrovnanie tiež nie je známe, ale pravdepodobne bude značné.

Kariéra Debby Belichick

Ako už bolo spomenuté, Debby Clarke podniká úspešne - po boku priateľky Paige Yates založila na predmestí Bostonu v štáte Massachusetts firmu na podporu stavby The Art of Tile & Stone. Ich podnikanie ponúka klientom takmer všetko, od základných kameňov až po záležitosti interiérového dizajnu. Firma má webovú stránku, ale Debby nemá žiadnu osobnú na žiadnom z obľúbených stránok sociálnych médií.
'
Ona a jej bývalý manžel sú známi ako filantropi a prispievajú najmä k obnove rôznych kultúrnych pamiatok.