Kto je brat Polight?

Narodený Michael Noak v znamení Leva 10thaugusta 1983 v časti Brownsville v Brooklyne v New Yorku v USA je brat Polight 35-ročný afroamerický bývalý trestanec, bývalý člen gangu, spisovateľ, herec, motivačný rečník a spiritualista. Svet je asi najlepšie známy tým, že šíri svoje náboženské presvedčenie na viacerých platformách, ako aj mentorstvom niekoľkých celebrít, ako je napríklad svetový mier Metta. Odkedy presne neurčil dátum, má počas svojej niekedy lukratívnej spisovateľskej kariéry na konte aj množstvo ďalších úspechov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#justCutTheBeardoff #WhenThe? Rozhovory Môj otec bol prvorodený „Národ bohov a Zeme“ Druhá strana mojej rodiny bola sunnitská moslimka a moja stará mama ma poslala do katolíckej školy svätého ruženca. Bol som vychovaný pod 3 bohmi, ktorí by navzájom nespolupracovali. Mal som 3 bohov a ja aj moja rodina sme zostali chudobní. Dnes hovorím, že peniaze sú moje náboženstvo a Čierna žena je môj Boh. Máme vlastný jazyk. Teraz jem. Budem rešpektovať vašu vieru, prosím, rešpektujte míny. Matka príroda je VADA. Dostal som pre ňu jedno koleno. ZOBERIEŠ SI MA? Hľadáme nových konvertitov, aby sme získali späť to, čo nám ľuďom patrí !!! ? ♠ ️ ???? #BrotherPOLIGHT #CelebrityMentorConsciousAdvisor #iAmTheEvolutionOfTheRevolution

Príspevok zdieľaný používateľom Brother POLIGHT napísal 90+ kníh (@brother_polight) 2. marca 2019 o 11:11 hod. PST

Ranný život: zlý začiatok

Polighta vychovával v rodisku až do raného detstva jeho otec neznámeho mena a povolania, ktorý zomrel, keď mal Polight osem rokov, a so svojou matkou sa stretol iba vtedy, keď mal 17 rokov, týždeň pred jej úmrtím. . Jeho prvé záujmy boli silne ovplyvnené miestnymi pouličnými gangmi, pretože jeho otec tam nebol, aby sa ubezpečil, že netrávi čas s deštruktívnymi asociálnymi skupinami. Keď mal Polight 13 rokov, nechal ukradnúť členovi gangu Bloods zlatú reťaz, čo ho následne prinútilo pripojiť sa k gangu CRIPS, čím sa vydal po kriminálnej ceste. Pokiaľ ide o jeho vzdelanie, nie je známe, na ktorú školu chodil, ale je nepravdepodobné, že by niekedy dokončil strednú školu, pretože jeho členstvo v gangu mu zaberalo väčšinu času, takže sa nikdy nepokračoval v štúdiu na vysokej škole.

Gangová aktivita: Včasné uväznenie

Po blíže neurčenom čase strávenom v gangu sa Polightovi podarilo vybudovať si pre seba obraz schopného nadriadeného, ​​a tak mu boli pridelené muži pod jeho vlastným vedením. Netrvalo dlho a úrady si ho všimli, najmä kvôli jeho propagácii. Približne vo veku 18 rokov bol Polight zatknutý, obvinený a uväznený za držanie zbrane a útok. Nie je známe, koľko času strávil vo väzení, ale najbližší odhad naznačuje, že netrval viac ako niekoľko rokov.

Pred jeho kariérou: Učenie

Polight počas väzenia evidentne prišiel s iným plánom, pretože krátko po prepustení z nápravného zariadenia otvoril organickú reštauráciu - odkiaľ nie je jasné, odkiaľ peniaze získal. Prihlásil sa aj na súkromné ​​hodiny o životnom štýle a stravovacích návykoch od doktora Sebiho, ktorý je populárnym celostným trénerom afro-latinského zdravia a medicíny. Polight bol v tom čase tiež diabetik a doktorke Sebi sa to podarilo natrvalo vyliečiť. '

Brat PolightZačiatky kariéry: Guru strateného náboženstva

Keď Polight zbieral znalosti o mystike a rôznych takmer zaniknutých lekárskych postupoch a o celom rade náboženstiev, začal hovoriť o svojich skúsenostiach a tom, čo sa naučil. Trval tiež na podpore menšinových skupín, ktoré sa zamerali na posilnenie postavenia Afroameričanov v USA. To ho viedlo k tomu, že sa nakoniec stretol s Dwightom D. Yorkom, bývalým duchovným vodcom známym aj ako Dr. Malachi York, ktorý vytvoril dnes už známu Nuwaubiansku školu kemetickej vedy, ktorej je Polight členom dodnes.

Čo je to kemetizmus?

Názov „Kemet“ je názov, ktorý pre svoj národ používali starovekí Egypťania, pretože slovo „Egypt“ alebo „Aegyptus“ (staroveký grécky jazyk) používajú Gréci, a tak ho dnes pozná väčšina. Kemetizmus je tiež známy ako kemetizmus alebo neterizmus a je staroegyptským náboženstvom, ktoré zahŕňa všetky trochu slávne božstvá, ako napríklad Amon Ra, Anubis, Isis, Bastet a Horus. Na rozdiel od väčšiny náboženstiev má kemetizmus veľmi málo usmernení, a preto pre tých, ktorí chcú správne uctievať staroegyptských bohov, nie je potrebné dodržiavať veľa zásad. Ďalším pozoruhodným rozdielom medzi kemetizmom a väčšinou ostatných náboženstiev je to, že v skutočnosti uznáva existenciu všetkých ostatných bohov.

Čo znamená „nuwaubian“?

Slovo „Nuwaubian“ je výlučne pre Dwightovu náboženskú skupinu, aj keď sa zdá, že brat Polight vytvoril niečo ako jazyk, ktorý využil a nazval ho Nuwaubian. Okrem toho neexistujú takmer žiadne informácie o tom, čo toto slovo má znamenať. Napokon, vyššie uvedená skupina je tiež niekedy označovaná ako Nuwaubiansky národ a Nuwaubianský národ Maurov.

Prečo sú známi?

V roku 2002 bola Dwight York zatknutá za rôzne obvinenia zo sexuálneho obťažovania, obťažovania detí, sprisahania, vydierania, podvodov a dokonca znásilnenia. Podľa prijímačky z rôznych predchádzajúcich členov Dwightovej organizácie, nebol len duchovným vodcom, mal aj rôzne skryté agendy. York prešiel vo väzbe dlhým súdnym procesom, ktorý trval do 23. januárard2004, keď bol podmienečne odsúdený na 135 rokov väzenia. To samozrejme dalo jeho skupine veľmi zlú povesť a široká verejnosť ich nemá ani dnes rada.

Kariéra: Jeho vlastný osud

Brat Polight je sám vodcom duchovnej komunity s názvom NuCovenant, ktorá má zásady a presvedčenia veľmi podobné zásadám a národom Nuwabian, okrem toho, že nemala žiadne negatívne stretnutia s justičným systémom. Motto tejto skupiny je „Kde sa vedomie stretáva s obchodom“, ktoré dodáva skutočnosť, že táto organizácia nemá iba náboženský a duchovný charakter, ale má tiež učiť a povzbudzovať svojich členov a viesť ich k prosperite. Ako vodca tejto komunity si na ňu Polight vybudoval značný vplyv, väčšinou prostredníctvom svojich verejných vystúpení, v ktorých sa venuje rôznym problémom v krajine, z ktorých väčšina sa nejakým spôsobom týka afroamerických menšinových skupín. Nakoniec, ale čo je najdôležitejšie, Polight je teraz vynikajúci autor s viac ako 90 titulmi.

Milostný život: Má priateľku?

Ako vášnivý zástanca polygamie má Polight v súčasnosti štyri manželky a povráva sa, že sa chce oženiť s ďalšími dvoma. Verejnosť nepozná žiadnu z ich identít ani informácie o predmanželských vzťahoch. Tiež je záhadou, či mal Polight doteraz deti s niektorou zo svojich manželiek.

Čo znamená Polight?

Pokiaľ ide o jeho umelecké meno, P.O.L.I.G.H.T. je skratka pre „hrdosť, optimizmus, lásku, integritu, galantnosť, poctivosť a dôveru“. Nie je známe, kedy prišiel s týmto menom a začal ho používať, ale určite sa to stalo pred jeho nástupom na výslnie, pretože široká verejnosť v zásade o Michaelovi Noakovi nikdy nepočula.

#YoungerThanEver#MelaninRichVeganSkinSom podnikateľ To znamená, že na začiatku, ak som sa nedostal k…

pridané Brat Polight na Štvrtok 13. septembra 2018

Polightov vplyv

Bratovi Polightovi sa podarilo vytvoriť sféru vplyvu tak významnú, že mnohí, ktorí s jeho skupinou nesúvisia, ho považujú za maják rôznych menšín. Taký je prípad s newyorským trestancom menom Zachariah Latnie, ktorého presvedčenie bolo spojené s dielami brata Polighta.

Aká je čistá hodnota spoločnosti Brother Polight?

Zaujímalo vás niekedy, aké bohaté je Polight na začiatku roka 2019? Podľa rôznych autoritatívnych zdrojov sa odhaduje, že celkové akumulované bohatstvo Polightu sa blíži k 4 miliónom dolárov. Získal svoje bohatstvo tým, že je autorom mnohých kníh o starovekom egyptskom náboženstve, medicíne, modernej spoločnosti a UFO, medzi mnohými témami. Ako sa jeho kariéra naďalej vyvíja, uvedená čiastka sa bude určite zvyšovať.

Prítomnosť sociálnych médií

Vďaka stále sa rozširujúcemu vplyvu sociálnych médií na celosvetové publikum je v najlepšom záujme väčšiny celebrít informovať svojich fanúšikov o svojich aktivitách, a tak udržať a potenciálne zvýšiť svoje hodnotenie a zisk. Samotnému Polightovi nie je tento populárny trend cudzí, pretože jeho oddanosť zverejňovaniu aktualizácií na svojich verejných profiloch a komunikácia so svojimi fanúšikmi je na historickom maxime. Jeho Facebook stránka má takmer 230 000 sledovateľov, jeho Twitter účet viac ako 7 000 a jeho Instagram účet takmer 160 000 fanúšikov.