Kto je komik Jenn Sterger? Jej Wiki, vek a narodeniny

Jennifer Lynette Sterger sa narodila dňa 29. novembra 1983 v Miami na Floride, USA , a je známy predovšetkým ako model, bývalý online novinár, ktorý pracoval pre Sports Illustrated, a televízna osobnosť, ktorá slúžila ako hostiteľ gamedayu v tíme amerického futbalu New York Jets. Jenn má 34 rokov a jej znamenie zverokruhu je Škorpión.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tak vďační, že dnes čerpali AC na @collider, aby som si mohol zapnúť svoju mikinu 13. doktora od @elhofferdesign ... tomu sa to tak nehovorí, ale je to rozkošné a milujem, aké je to mäkké. #innergeekdom #tournament #schmoedown #collider #hoodie #DoctorWho #13thDoctor #bbc #elhofferdesign

Príspevok zdieľaný používateľom Jennifer Decker (@jennifersterger) 27. júla 2018 o 16:14 PDT

Priateľ, manžel a deti

Pokiaľ ide o súkromný život Stergera, so svojimi fanúšikmi zdieľa značné množstvo informácií. Zasnúbila sa s Codym Deckerom, hráčom bejzbalu , koncom decembra 2016 a manželia sa vzali začiatkom januára 2018. K dnešnému dňu nemajú deti, ale ktovie, čo ich čaká budúcnosť. Jej manžel je známy predovšetkým ako americký profesionálny hráč bejzbalu, ktorý hrával za San Diego Padres a Arizona Diamondbacks. '

Zdroj obrázkuČistá hodnota

Viac ako 1,5 milióna dolárov.

Modlite sa k Bohu za silu a zdravý rozum pri riešení internetových trollov ... a trollov v skutočnom živote. To môže byť ruky nadol…

pridané Jenn Sterger na Utorok 17. apríla 2018

Kariéra v modelingu

Jenn je nielen úspešnou novinárkou, ale aj modelkou a v tejto oblasti po vzore Maxima a Playboya propagovala aj Sprint a Dr Pepper. Je pozoruhodná, že bola uvedená v zábavnej televíznej šou s názvom Byte Me: 20 najhorúcejších žien na webe a v zozname obsadila 19. miesto. Novinárka jej údajne v roku 2009 odstránila prsné implantáty a dodala, že ju unavuje stereotyp.

#2012 to2018 …. niektoré veci sa nemenia pic.twitter.com/K0WaeyEjed

- Jennifer Decker (@jennifersterger) 20. marca 2018

Etnicita a raný život

Je kaukazská a má prirodzene tmavohnedé vlasy a hnedé oči. Niekedy robí melír a je známa aj tým, že sa oblieka štýlovo, pričom veľa ľudí chváli jej módne voľby. Bola študentkou strednej školy Gaither, ktorá sa nachádza v blízkosti Tampy na Floride, a po maturite sa zapísala na Floridskú štátnu univerzitu, kde niektorí z jej kolegov boli CJ Perry, Jessica Furqua a Allison Torres.

pridané Jenn Sterger na Štvrtok 10. septembra 2009

Kariéra v žurnalistike

Keď hovoríme o svojej kariére v športovej žurnalistike, Jenn urobila dva články pre Sports Illustrated a potom napísala na stredajšiu funkciu na si.com s názvom Scorecard Daily. V auguste 2008 bola prijatá ako hostiteľka herne pre New York Jets a keďže pokračovala v práci rýchlym tempom, slúžila ako hostiteľka Preteky k March Madness , ktorý ukázal najlepšie tímy v basketbale NCAA. Keď s tým Sterger skončil, strávil sedem mesiacov prácou na show s názvom The Daily Line ako spoluhostiteľ, potom sa v roku 2012 Jenn presťahovala do Los Angeles v nádeji, že sa bude venovať hereckej kariére.

Herecká kariéra

Pokiaľ ide o Stergerovu kariéru herečky, debutovala vo vedľajšej úlohe vo filme Z Rock v roku 2009 a v nasledujúcom roku stvárnila Erin vo filme The Tenant. V roku 2013 sa objavila v krátkom filme Choose a v nasledujúcom roku pracovala na ďalšom krátkom filme. V roku 2017 sa začala objavovať vo filme Trivia Schmoedown a pokračovala v práci na uvedenom projekte rok, nakoniec sa v ňom objavila 75 epizód. Celkovo mala za sebou deväť hereckých koncertov, ktoré jej umožnili predviesť publiku svoj talent.