Kto je Eva Padlock?

Eva Padlock sa narodila 13. mája 1984 v španielskej Barcelone a je modelkou a osobnosťou sociálnych médií. Je známa predovšetkým vďaka získaniu slávy na webových stránkach Instagram, ktoré ju priviedli k mnohým profesionálnym snahám o modeling. Bola predstavená ako jedna z Monster Girls, ktorá propaguje energetické nápoje Monster.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#šťastie? dnes môžem povedať, že nepotrebujem nič iné, aby som bol šťastný #ďakujem za #podporu? #dobré vibrácie ???

Príspevok zdieľaný používateľom „Eva Visiaci zámok“ (@evapadlock) 3. júla 2019 o 5:13 PDT

Bohatstvo Evy Visacího zámku

Ako bohatý je Eva Padlock? V polovici roku 2019 zdroje odhadujú čistú hodnotu viac ako 1 milión dolárov, ktorá bola získaná úspešnou kariérou modelky. Jeho online sláva ju priviedla k mnohým príležitostiam, vrátane funkcií v niekoľkých významných publikáciách. Ako pokračuje v kariére, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jej bohatstvo.

Raný život a vzdelávanie

Okrem svojich modelingových projektov a trochu pozadia Eva neodhalila veľa podrobností o svojej minulosti, pričom o svojom detstve a rodine nevedela takmer nič. Je známe, že pôvodne sa nevenovala modelingu a po maturite na strednej škole sa zapísala do Barcelony. Škola Massana . '

Eva Visací zámokUniverzita je vysokou školou výtvarného umenia a dizajnu a bola založená v roku 1929 filantropom Agustim Massanim. Ponúka rôzne všeobecné a špecializačné kurzy a počas desaťročí rozšíril svoj dosah na rôzne špecializácie, najmä s uznaním nových kariérnych dráh. Niektoré z ich novších kurzov zahŕňajú priemyselný dizajn a dekorácie a plastová reklama. Na námestí Plaza de la Gardunya sa vyvíja nové sídlo univerzity a je vo výstavbe už niekoľko rokov. Eva absolvovala kurz interiérového dizajnu a po štyroch rokoch na univerzite štúdium nakoniec dokončila.

Prechod na modelovanie

Visiaci zámok pôvodne pracoval ako interiérový dizajnér v niekoľkých projektoch v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov. Nakoniec sa začala zaujímať o vytvorenie účtu na webovej stránke Instagram ako prostriedku na vyjadrenie svojej kreativity prostredníctvom svojich fotografií. Aj keď nemala v úmysle stať sa modelkou, jej zmyselné pózy a výber oblečenia si získali veľkú pozornosť a čoskoro sa jej sledovanosť zvyšovala exponenciálnym tempom. Stala sa jednou z prvých modeliek webovej stránky, ktorá prekračuje hranicu politiky Instagramu bez nahoty, pretože zverejňovala zmyselné fotografie podobné profesionálnym modelingovým foteniam.

pridané Eva Visací zámok na V pondelok 21. januára 2019

Jej vzhľad a schopnosť projektovať pred kamerou upútala pozornosť mnohých významných módnych značiek a spoločností. Jej popularita ešte vzrástla, keď bola podpísaná spoločnosťou Monster Energy ako jedna z ich Monster Girls a zúčastnila sa niekoľkých pretekov Moto GP, ktoré propagovali nápoj. V publikácii bola aj uvedená Sports Illustrated ako Lovely Lady of the Day - časopis má viac ako tri milióny predplatiteľov a každý deň ho číta 23 miliónov ľudí. Jedná sa o prvý časopis s nákladom viac ako milión výtlačkov, ktorý dvakrát získal Cenu národného časopisu za všeobecnú excelentnosť, ale je známy predovšetkým každoročným vydaním plaviek.

Nedávne projekty

Okrem Sports Illustrated bola Eva tiež predstavená v Thrill Bender ako ich Babe dňa a v poslednej dobe s touto spoločnosťou spolupracuje niekoľko mesiacov. Fashion Nova ako ich ambasádor značky. Spoločnosť je maloobchodným predajcom rýchlej módy s pôsobením v rôznych nákupných centrách v južnej Kalifornii a bola založená v roku 2006 s prvým sídlom v Panorama City v Los Angeles v nákupnom centre Panorama Mall. Spoločnosť sa špecializuje na predaj lacného klubového oblečenia a ponúka oblečenie pre rôzne typy postavy - plus veľkosti, krivky, pánske oblečenie a tehotenské veľkosti. V roku 2018 uviedli na trh aj svoj prvý sezónny halloweensky rad. Spoločnosť patrila spolu s Louisom Vuittonom a Chanel k najvyhľadávanejším módnym značkám roku 2017 a nedávno predstavila módnu líniu propagovanú rapperom Cardi B.

Okrem svojej online práce, fotografovania a sponzorstva sa nedávno vrátila aj k svojej prvej kariére v interiérovom dizajne. Aktualizovala svojich sledovateľov a uviedla, že väčšinu času trávi učením sa o nových dizajnoch a technológiách. V minulosti spomenula, že svoje skúsenosti s interiérovým dizajnom začlenila do svojho modelingového úsilia, pretože jej to umožňuje nájsť perfektné miesta na fotografovanie.

Osobný život a sociálne médiá

O jej osobnom živote nie je veľa známeho z akéhokoľvek romantického vzťahu Visiaceho zámku. Nikdy nebola otvorene verejná o priateľovi alebo manželovi, takže väčšina jej života mimo práce zostáva záhadou. Mnoho zdrojov uvádza, že je slobodná, aj keď to zostáva nepotvrdené. Je známe, že miluje domáce zvieratá a má domáceho psa, ako aj domácu mačku, aj keď o nich často nepíše.

? pic.twitter.com/hVnGRdVZeE

- Eva Padlock (@padlockeva) 10. júla 2019

Pokračuje v silnom zastúpení online prostredníctvom Instagramu a ďalších webových stránok sociálnych médií, ako je Facebook. Jej účet Instagram si získal viac ako 1,2 milióna sledovateľov, pretože pravidelne uverejňuje príspevky, pričom často nahrá niekoľko fotografií za týždeň. Jej aktívny účet na Facebooku je veľmi aktívny a má viac ako 60 000 sledovateľov. Uverejňuje hlavne fotografie podobné tomu, ktoré má na svojom instagramovom účte, a na všetky svoje profily má množstvo pozitívnych komentárov, ktoré pochádzajú predovšetkým od mužov, ktorých jej to priťahuje. Jej početné fotografie je možné vidieť aj na sociálnych sieťach Fashion Nova.