IJustine Wiki Bio

Justine Ezarik sa narodila v Pittsburghu, Pennsylvania, USA, 20. marca 1984, teda v znamení zverokruhu Ryby, a má americkú národnosť - je známejšia pod svojim pseudonymom IJustine a je populárnou osobnosťou na YouTube, pričom je tiež herečkou a modelka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Guinnessov svetový rekord pre väčšinu mini figúrok #LEGOStarwars na displeji !! 36 440 jednotlivých mini figúrok Stromtroopera, viac ako 38 hodín a 12 ľudí to dalo dohromady! ⠀ Pozrite sa na @LEGO, kde nájdete ďalšie zákulisia tohto majstrovského diela a moje prevzatie Instagramu! #StarWarsCelebration #AD

Príspevok zdieľaný používateľom Justine Ezarik / iJustine (@ijustine) 12. apríla 2019 o 13:40 PDT

Kto je IJustine priateľ?

IJustine bola romanticky zapletená s Justinom Fisherom a Brianom Pokornym, ale v súčasnej dobe údajne nikoho nevidí. Nedávno vyhlásila, že napriek tomu, že má 30 rokov, kvôli vzťahom, ktoré pre ňu veľa znamenali, ale nevyšli, plánuje chvíľu zostať sama, kým nie je pripravená opäť sa zaviazať.

Raný život a vzdelanie IJustine

IJustine sa narodila Michelle a Stevovi Ezarikovým - jej matka pracuje ako učiteľka telesnej výchovy, zatiaľ čo jej otec je uhliar a pochádza zo Slovenska. IJustine je najstaršia z troch dcér-jej sestry sú Breanne a Jenna, obe sú veľmi dobré volejbalistky, zatiaľ čo Jenna, najmladšia sestra, sa zúčastnila celoštátnych volejbalových súťaží.

IJustine navštevovala strednú školu Bentworth a po imatrikulácii získala ročné štipendium, ktoré udeľuje Washingtonská kapitola Medzinárodnej asociácie administratívnych profesionálov - navštevovala Technický inštitút v Pittsburghu a v roku 2004 ukončila bakalársky titul. '

I Justinemodlivka duchovné zviera

Začiatok jej kariéry

IJustine začal pracovať v oblasti grafického dizajnu dva roky, než sa dostal do prvej päťky na Yahoo! Talent Show v decembri 2006, ktorá jej pomohla určiť, čo chce vo svojom živote ďalej robiť. Pokračovala vo svojej prvej televíznej úlohe v televíznom seriáli The Kill Point, ktorý bol vysielaný v televízii Spike, a potom sa často objavila ako spoluhostiteľka v internetovej televíznej šou MacBreak.

IJustine sa prvýkrát objavila naživo na internete, keď vytvorila svoj vlastný kanál iJustine na webovej stránke Justin.tv - spustila kanál 29. mája 2007 a použila ho na ukážku svojho každodenného života tomu, kto ho chcel vidieť. Nikdy na tom nezarobila žiadne peniaze, ale slúži to ako štartovacia rampa pre jej kariéru. Vďaka svojmu pokrytiu debutu pre iPhone v Mall of America v júni 2007, keď nakrúcala svoju internetovú televíznu šou, bola citovaná ako jedna z najobľúbenejších záchrancov života od The New York Times a The Wall Street Journal.

YouTube kariéra

Vďaka svojmu 300-stranovému videu o vyúčtovaní iPhonu, ktoré v auguste 2007 nahrala na svoj kanál YouTube, sa iJustine stal cez noc populárnym. Video sa zaoberalo problémami obrovských účtov, ktoré používatelia iPhone dostávali, a trvalo iba desať dní, kým sa prezeralo viac ako dva milióny krát a bolo zdieľané na mnohých sieťach sociálnych médií. Do konca roka to bolo videné viac ako 10 miliónovkrát a Ezarik zarobil 5 000 dolárov na službe hostingu videa Revver.

Vďaka svojim životným videám na Justin.tv a úspechu, ktorý mala s Yahoo!, sa stala trochu populárnou a podarilo sa jej získať prácu ako hovorca pre Billa Peduta, radcu Pittsburghu a pre spoločnosť Xtrain. Niekoľko novín ju označilo za najobľúbenejšieho sprostredkovateľa internetu a v júni 2008 sa stala členkou poradného výboru pre stratégiu sociálnych médií v spoločnosti Intel.

Keďže už v čase, keď zverejnila jedno zo svojich prvých videí na YouTube, bola slávna, jednoduché video o objednaní cheeseburgera, ktoré nahrala na svoj kanál, malo len za sedem dní viac ako 600 000 zobrazení. Začala vidieť iJustine ako postavu, ktorú hrá, a postupne prestala s castingom do života a začala sa viac venovať svojmu kanálu YouTube. V októbri 2008 sa tiež stala hostiteľkou webovej show The PluggedIn 5 a presťahovala sa do Los Angeles.

V máji 2019 iJustine Kanál YouTube má takmer šesť miliónov predplatiteľov a viac ako miliardu zhliadnutí všetkých jej videí dohromady. Jej videá sú zamerané na technológiu, cestovanie, hry a pečenie, pretože je jej veľkým fanúšikom.

IJustine ako herečka

Jedna z prvých rolí, ktorú hrala, bola v epizóde detektívneho televízneho seriálu Zákon a poriadok: Útvar pre špeciálne obete, potom sa objavila v televíznych seriáloch The Price is Right a BlackBoxTV Presents, The Station a Totally Sketch, potom sa objavil v niekoľkých epizódach ako Passion Fruit in Nepríjemný pomaranč komediálny seriál, ktorý sa vysiela na YouTube. V roku 2012 sa iJustine objavil v epizóde televízneho seriálu The Vampire Diaries a počas apríla 2012 slúžil ako hostiteľ v televíznej šou Escape Routes.

V roku 2015 získala rolu Pam v komediálnom filme Svadobný prsteň a potom sa objavila v sci -fi filme Sharknado: 4. prebúdza.

pridané iJustine na V pondelok 25. marca 2019

Páči sa mi a iné záujmy

IJustine je tiež spisovateľka - svoju knihu I, Justine, Analógová spomienka napísala a vydala v roku 2015. Pokiaľ ide o voľný čas, rada ho trávi vonku a cestuje, kedykoľvek má šancu. Údajne bola na každom kontinente a nájdete na nej obrázky Instagram účet - je veľkou fanúšičkou všetkých (no, možno nie všetkých) zvierat a nájdete jej fotky aj so žirafami.

IJustine je tiež filantropka, ale na rozdiel od niektorých iných ľudí nepotvrdzuje svoju túžbu pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Je známe, že darovala peniaze na pomoc obetiam povodní, pričom daruje aj detským domovom.

Je stále slobodná alebo s niekým randí?

IJustine je v súčasnej dobe slobodná a už nejaký čas je. Je o nej známe, že predtým chodila s dvoma ľuďmi (nie súčasne), ale keďže ani jeden z týchto vzťahov nevyšiel, rozhodla sa zamerať viac na seba ako na vzťah.

Nové pásy Apple Watch weeeeee pic.twitter.com/iRczFoJ9Dk

- iJustine (@ijustine) 4. júna 2019

Vzhľad a čistá hodnota

IJustine má momentálne 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré farbí na blond, zelené oči, je 1,60 m vysoká a váži 50 kg a jej životne dôležité štatistiky sú 34-25-35.

Podľa dôveryhodných zdrojov sa súčasná čistá hodnota Justine odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov a neustále rastie. Jej kanál YouTube pre ňu generuje takmer 600 000 dolárov ročne, pričom zarába aj na predaji svojej knihy a účinkovaní v televíznych seriáloch a filmoch.

Prítomnosť sociálnych médií

IJustine je celkom aktívna na niekoľkých platformách sociálnych médií - spustila ju Twitter účet v októbri 2006 a doteraz zhromaždil takmer 1,8 milióna sledovateľov a tweetoval viac ako 51 000 krát. Jej účet Instagram sleduje viac ako 1,5 milióna, zatiaľ čo nahrala viac ako 5 600 fotografií - má tiež stránku na Facebooku, ktorú sleduje viac ako milión fanúšikov.

Ona má jej vlastný web na ktorom si môžete prečítať jej krátky životopis, pozrieť si niektoré z jej videí a fotografií, objednať si jej knihu a nájsť odkazy na všetky jej účty na sociálnych sieťach,