Kto je Karla Marie? Životopis Wiki

Karla Marie sa narodila v Cananea v Sonore v Mexiku 16. januára 1995, teda v znamení zverokruhu Kozorožec, a teraz má dvojakú mexickú a americkú národnosť - je obľúbená pre svoju modelingovú kariéru, ako aj pre ňu. Účet Instagram .

Detstvo a raný život

Po presťahovaní rodiny do Phoenixu v Arizone v USA mala celkom normálne detstvo a vďaka svojmu vzhľadu bola jednou z najobľúbenejších dievčat na základnej škole v Lincolne - už od útleho detstva snívala o tom, že sa stane modelkou. Jej popularita pokračovala na strednej škole a v čase, keď imatrikulovala, si bola istá, že sa v modelingovom priemysle dokáže presadiť. Priťahovala pozornosť väčšiny chlapcov v škole, ale nie je známe, či s niekým chodila alebo nie.

Krásna noc

pridané Karla Marie na V sobotu 3. augusta 2019

Raz uviedla, že jej matka je jej vzorom, pretože ju vychovávala sama a podporovala ju po celý život. Karla nehovorí ani o svojich súrodencoch, ale je známe, že má mladšiu sestru menom Ry.

Potom, čo Karla absolvovala strednú školu, sa zapísala na Severnú Arizonskú univerzitu a o štyri roky neskôr ukončila bakalársky titul - teraz sa zdá, že sa zameriava na svoju modelingovú kariéru a svoj online vzhľad.

Kariéra modelky

Karla začala pracovať ako modelka krátko po získaní diplomu, medzitým však vykonala niekoľko brigád, aby sa uživila.

Všimli si ju skauti modelingu, keď bola ešte na strednej škole, ale s modelingom začala, až keď imatrikulovala a zapísala sa na vysokú školu. Dnes je z nej trochu vyhľadávaná modelka, ktorá pózovala pre módne rady Natalia Acosta, Watercolors Boutique, Vision Couture, Globexplore Drilling, Bootay Bag a FLEXcity. 16. novembra 2015 sa stala Miss Arizona Latina a taktiež súťažila na Miss USA Latina v septembri 2016 a bola štvrtou vicemiss.

Karla je tiež veľkou fanúšičkou športu a slúžila ako ringová dievčina počas zápasov Fight Hard MMA v roku 2015, pričom bola aj ringovou dievčinou z Tecate - je ju tiež vidieť Dobrú noc prajem hudobné video od Daniely Calvario. '

Karla MarieKarla spustila svoj kanál 5. januára 2012 s veľmi dlhým popisom, ktorý vysvetľuje, ako sa dostala tam, kde je dnes, a ako jej vášeň nikdy nezhasla-spustila kanál s cieľom naučiť ženy správne používať make-up. V súčasnosti je na jej kanáli prihlásených 16 000 ľudí, ktorí teraz čítajú viac ako 200 000 zobrazení všetkých jej siedmich videí dohromady - zdá sa, že nahrávanie videí od 19. októbra 2018 po nahraní ukončila. Rozbitá bábika na Halloween , ktorý bol doteraz videný viac ako 4 000 -krát.

Milujte život a vzťahy

Aj keď o tom nehovorí, jedna časť jej fanúšikov sa domnieva, že Karla je lesba, pretože až donedávna nenahrala žiadne obrázky s mužmi, pričom nehovorí ani o nich, ani o svojej sexuálnej orientácii, a teda nič o tom sa nedá s určitosťou povedať.

Pretože mnoho fotografií, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame, pochádza z efektných a romantických večerí, niektorí z jej fanúšikov jej veria, že v súčasnosti randí s niekým, ale tieto obrázky tiež vyzerajú, akoby boli z jej fotení - pózovala tiež na svadbe. šaty, vďaka ktorým ľudia verili, že si niekoho berie, ale opäť to bolo predstavené kvôli foteniu.

V súčasnosti vyzerá, že randí s mužom, ako znie jej nadpis „Mama, otec a vlk“ - na obrázku ju môžete vidieť s mužom a šteniatkom. Karla sa však nevydala a nemá žiadne deti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Najkrajší. ?

Príspevok zdieľaný používateľom karla marie (@imkarlamarie) 20. júla 2019 o 12:44 PDT

Záľuby a záujmy

Karla sa rada líči a zdá sa, že je v tom veľmi dobrá-súdiac podľa tých pár videí, ktoré nahrala na svoj kanál YouTube, dokonca sa líči aj na Halloween a vyzerá veľmi presvedčivo. Miluje byť pred kamerou a modeling je jej jediným volaním - miluje cestovanie, čo je ďalší dôvod, prečo miluje modeling, pretože jej to umožňuje navštíviť množstvo destinácií po USA bez toho, aby musela platiť za dopravu alebo hotely.

Karla je tiež obrovskou milovníčkou zvierat a má viac ako 10 psov ktoré zrejme zachránila z úkrytu, a najpravdepodobnejšie pred smrťou, pretože sú často uspávané, pokiaľ nie sú adoptované.

Vzhľad a čistá hodnota

Karla je

24 rokov

Dlhé hnedé vlasy

Modré oči

Výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 m)

Hmotnosť ~ 132 libier (60 kg).

Čistá hodnota majetku je ~ 200 000 dolárov.

pic.twitter.com/jNP4FTUg64

- Karla Marie (@ KarlaMa45810108) 27. januára 2018

Prítomnosť sociálnych médií

  • Jej účet Twitter bol spustený v januári 2018; zhromaždilo takmer 900 sledovateľov, ale tweetovalo iba 38 -krát - jej posledný príspevok bol uverejnený 10. marca 2018, potom sa zdá, že platformu opustil.
  • Jej účet Instagram je tým, čím je dnes populárna, a v súčasnosti ho sleduje ~ 1 milión ľudí; uverejnilo ~ 950 obrázkov
  • Vedie tiež a Facebooková stránka , ktorú v súčasnosti sleduje ~ 2,5 milióna fanúšikov