Kto je Keri Hilson?

Keri Lynn Hilson sa narodila 5. decembra 1982 v Decature v americkom štáte Georgia a je hudobníčkou, speváčkou, skladateľkou a herečkou. Svet je pravdepodobne najznámejší vďaka svojmu debutovému štúdiovému albumu In a Perfect World…, vydanom v roku 2009. získal zlatý status v USA a striebro vo Veľkej Británii. Má tiež úspech ako skladateľka, píše hity pre takých interpretov ako Mary J. Blige, Britney Spears a Pussycat Dolls.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Perfektný deň. Ja a moje dievčatá, krabie nohy, mrazené margarity a jazzová hudba ... potom prišli naši anjeli, pobozkali svoje lúče na oblohu a keď zapadalo slnko, pomenovali sme farby, ktoré sme videli ... „večerná cukrová vata“, „tajomný“ fialová, “a„ poprášená broskyňa “(to bolo moje). Začalo sa stmievať ... chytili sme ohňostroj, ale prerušil ich dážď, a tak sme išli uzemniť (tancovať naboso v daždi (zobral som si parochňu ?? ‍♀️)). Potom sme sa vrátili, rozsvietili sme a sledovali viac sérií ohňostrojov? na terase na poschodí. V tento konkrétny sviatok nie je veľký, ale akákoľvek ospravedlnenie pre mágiu. ✨

Príspevok zdieľaný používateľom keri hilson (@kerihilson) 4. júla 2018 o 20:20 PDT

Raný život, rodina a vzdelávanie

Keli, afroamerického pôvodu, vyrastala v päťčlennej rodine strednej triedy s bratom Kipom a sestrami Kelsee, Kye a Kaycee. Nechodila do školy v rodinnom susedstve, ale spolu so svojimi súrodencami chodila do školy vzdialenej hodinu od rodinného domu. Keri sa už od útleho detstva zaujímala o hudbu a jej matka platila za hodiny klavíra, ale Keri hranie veľmi nebavilo, pretože namiesto toho dávala prednosť spevu, a tak čas plynul, Keri zmenila hodiny klavíra na vokálny tréning a chcela by spievať za sprievodu klavíra. Dva roky po výcviku si Keri zaistila nahrávaciu zmluvu s D'Signe, dievčenskou skupinou, ktorá sa čoskoro rozpadla, ale ona pokračovala vo svojom vzdelávaní a študovala divadelný kurz na Oxford College of Emory University a Emory University v Atlante pre tri roky.

Začiatky kariéry

Počas dospievania sa Keri zamerala na skladanie piesní a spolupracovala s producentom Anthonym Dentom ako skladateľom a vokalistom ako Usher, Ludacris, Kelly Rowland, Toni Braxton, Ciara a Polow da Don. Akonáhle bola mimo vysokej školy, ona viac pracoval s Polow da Donom , ukončením spolupráce s Dentom, ale pripojením sa k produkčnému a skladateľskému tímu The Clutch, s ktorým pracovala na projekte Take Me As I am, spievali Mary J. Blige, potom Ciara's Like a Boy, Gimme More od Britney Spears a mnoho ďalších hity v polovici 2000-tych rokov. Počas tejto doby sa Keri stretla aj s Timbalandom, ktorý ju na vrchole svojej kariéry podpísal pod vlastnú nahrávaciu spoločnosť Mosley Music Group. S Timbalandom spolupracovala na niekoľkých jeho piesňach, ako napríklad The Way I Are, a potom začala pracovať na svojom debutovom albume In a Perfect World ... v roku 2008, ktorý vyšiel nasledujúci rok.

Stúpajte na výslnie

V perfektnom svete… sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka R & B a dosiahol v USA zlaté postavenie, čo mladú Keri dostalo na výslnie. Na albume sa objavili hity ako Turnin ‘Me On, duet s Lil Wayne, potom Knock You Down, v ktorom sa predstavili Kanye West a Neyo a I Like, ktoré v Nemecku získali platinový status. Keri pokračovala v práci na vlastnej hudbe a v roku 2010 vydala svoj druhý album No Boys Allowed, čo bolo v porovnaní s jej debutovým vydaním veľké sklamanie, pretože album sa v americkom rebríčku R & B dostalo iba na 7. miesto. Keri potom absolvovala rozsiahle turné, účinkovala v Austrálii a Európe, ako aj v USA, a do štúdia sa dostala až v roku 2015, odkedy pracuje na svojom treťom albume LIAR, ktorý je skratkou pre Love Is a Religion, vydanie zjavne naplánované neskoro. v roku 2018.

Čo Keri robila dnes

Keri si taktiež užíva pomerne úspešnú hereckú kariéru; Debutovala už v roku 2012, keď stvárnila Heather v oceňovanej romantickej komédii Think Like a Man, v ktorej si zahrali Chris Brown, Gabrielle Union a Kevin Hart. Od tej doby mala niekoľko ďalších pozoruhodných úloh, vrátane časti Jasmine vo filme Almost Christmas (2016) a ako Billie v televíznom filme Láska do 10. dátumu (2017).

Nenechajte si ujsť dnešný #Priamy rozhovor Panel zapnutý @SteveTVShow !!! ??

—-> https://t.co/PVO7KT42HS pre vaše miestne vysielacie časy! pic.twitter.com/yoILrWceDg

- Keri Hilson (@KeriHilson) 26. marec 2018

Viete, aká bohatá je Keri Hilson?

Keri sa zaujímala o hudbu od útleho veku; začala zdokonaľovať svoje schopnosti od 12 rokov a doteraz jej úspechy stabilne zvyšovali bohatstvo. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako bohatá je Keri Hilson v polovici roku 2018? Podľa dôveryhodných zdrojov sa odhaduje, že Hilsonovo čisté bohatstvo dosahuje až 25 miliónov dolárov. Celkom pôsobivé, nemyslíte? '


zdroj obrazu , Samel Soba a Keri HilstonViete o jej osobných záležitostiach, manželstve, deťoch?

Pokiaľ ide o jej osobný život, Keri v tom nie je taká otvorená ako vo svojej kariére; svoje najintímnejšie detaily má tendenciu tajiť pred očami verejnosti, aj keď je známe, že Keri je vydatá za Samuela Sobu od roku 2002 a pár má spolu dve deti, ale o rodine nie sú žiadne ďalšie podrobnosti.

Filantropické aktivity Keri Hilsonovej

Okrem hudby, herectva a rodiny našla Keri inšpiráciu aj v pomoci tým menej šťastným; zúčastnila sa niekoľkých kampaní, ktoré boli zorganizované na pomoc obetiam roku 2010 Zemetrasenie na Haiti , potom nahrala s Akonom charitatívny singel Oh Africa so všetkými príjmami určenými pre znevýhodnenú africkú mládež a bola súčasťou niekoľkých kampaní, ktoré zahŕňajú boj proti HIV a AIDS. Keri tiež usporiadala množstvo charitatívnych koncertov z rôznych dôvodov.

'Je Keri Hilson na sociálnych médiách?

Keri sa nachádza aj na sociálnych sieťach ako Instagram, Twitter a Facebook a je na nich dosť obľúbená, čo z nej urobilo aj hviezdu. Na svojej stránke na Facebooku má Keri spolu sedem miliónov fanúšikov, s ktorými zdieľala podrobnosti o svojom najnovšom úsilí v oblasti kariéry, ako je napríklad ona. spolupráca s Nikki Chu , medzi mnohými inými podnikmi. Je tiež aktívna na Instagram , na ktorej má asi tri milióny fanúšikov, ktorí si užívajú každodenné príspevky, ktoré zahŕňajú jej priateľov aj rodinu. Keri nie je cudzia ani na Twitteri, na ktorom má takmer päť miliónov fanúšikov, s ktorými sa podelila o svoje názory a nápady, ale aj o seba filantropické úsilie . Ak teda ešte nie ste fanúšikom tejto úspešnej multitalentovanej umelkyne, je to pre vás fantastická príležitosť, stačí sledovať odkazy na jej oficiálne stránky.

Keri Hilson Meranie výšky, hmotnosti a tela

Keri nezachytila ​​veľa sŕdc iba svojim talentom, ale aj vzhľadom. Pravdepodobne sa zaujímate o Keriinu výšku a hmotnosť; Keri stojí 1,77 m a váži 53 libier. Jej životne dôležité štatistiky sú 32-25-34. Ďalej má hnedú farbu očí a blond vlasy.