Kto je Noel Leon?

Noel Leon sa narodil 19. decembra 1993 v Spojených štátoch amerických a je osobnosťou internetu a profesionálnou modelkou, ktorá je známa predovšetkým vďaka tomu, že si na Instagrame získala obrovské množstvo slávy vďaka svojim komediálnym videám. Veľkú pozornosť si získala aj vďaka atraktívnemu vzhľadu a postave, ktoré ju priviedli k mnohým modelingovým projektom.

'Keď je niečo dostatočne dôležité, urobíte to, aj keď šance nie sú vo váš prospech.' - #Elonmusk (@geaphoto)

pridané Noel leon na Štvrtok 1. marca 2018

Čistá hodnota Noela Leona

Ako bohatý je Noel Leon? V polovici roku 2019 nás zdroje informujú o čistom bohatstve viac ako 1 milión dolárov, ktoré bolo získané úspechom v rôznych jeho snahách. Jeho online sláva ju priviedla k mnohým príležitostiam, vrátane funkcií v populárnych publikáciách. Ako pokračuje v kariére, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jej bohatstvo.

Earlfe Life a online začiatky

Informácie o Noelovom živote pred nástupom na výslnie online sú veľmi obmedzené, pretože zdieľala iba niekoľko podrobností o svojej minulosti. O svojej rodine a detstve nič nezdieľala. Spomína, že chodila do dievčenskej katolíckej školy a vo svojej dobe tam vyvinula lásku k predmetu veda. Bola plachým dievčaťom, ktoré rástlo a vždy si nebola istá svojim telom, ale nakoniec získala väčšiu sebadôveru, keď sa viac zviditeľnila. '

Noel leonaký význam má sova

Väčšina jej života nebola v centre pozornosti, ale nakoniec obrátila svoju pozornosť na webovú stránku Instagram. Táto webová stránka je službou zdieľania fotografií a videa a patrí k najobľúbenejším sociálnym sieťam na svete. Podľa jej majiteľa, spoločnosti Facebook, má táto webová stránka viac ako miliardu registrovaných používateľov, pričom viac ako 500 miliónov ju denne aktívne používa. Používatelia nahrávajú obsah, ktorý je potom možné zdieľať verejne alebo vopred schváleným sledovateľom.

Projekty obsahu a modelovania Instagramu

Namiesto obvyklej trasy pre mnohé modelky na Instagrame sa Leon najskôr videla viac ako spisovateľka a komička. Vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu a vkusu pre komédiu na ňu začala posielať krátke videá účet podobné tým z obľúbených platforiem z minulosti, ako napríklad Vine. Natočila veľa skečových komédií, ktoré jej pomohli výrazne zvýšiť popularitu, a nakoniec začala spolupracovať s inými populárnymi osobnosťami internetu, vrátane Amandy Cerny, Brittany Furlan a Curtis Lepore, čím sa jej popularita ešte zvýšila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kričali ste 4 ľudia, ktorí zanechali vtipný komentár ... ?? ‍♂️❤️❤️ ??? @guess @gregorio @paulmarciano Šťastnú sobotu! ☀️ ☀️☀️

Príspevok zdieľaný používateľom NOEL LEON (@noelleoninsta) 17. augusta 2019 o 18:02 PDT

Žije v Los Angeles a nakoniec ju oslovili skauti modelingu, ktorí sa nachádzajú v tejto oblasti, a hoci spočiatku pochybovala, stále využívala príležitosti a nakoniec získala modelingové projekty. Niekoľko jej projektov sa realizuje online, vrátane sponzorstva od Bang Energy, značky energetických nápojov od spoločnosti Vital Pharmaceuticals, známej aj pod značkou VPX. Ich produkty sú určené pre nadšencov fitness, vrátane energetických nápojov REDLINE a Power Rush. Modeluje aj pre spoločnosť Guess, americkú značku oblečenia a maloobchodného predajcu.

Vlastnosti publikácie

Ako jej sláva stále rástla, začalo ju kontaktovať aj mnoho populárnych pánskych publikácií kvôli modelingu. Urobila a funkcia s časopisom Maxim, v ktorom podrobne popísala svoj vzostup k sláve, sexuálne preferencie a svoje ideály vo vzťahoch. Publikácia bola vydaná vo Veľkej Británii, ale je najlepšie známa svojou prítomnosťou v USA. Spoločnosť má za sebou fotenie obľúbených modeliek, speváčok a herečiek, ktorých kariéra je na vrchole. Časopis sa môže pochváliť nákladom približne deväť miliónov čitateľov každý mesiac a vychádza v 16 vydaniach po celom svete. Má za sebou aj fotenie pre francúzske vydanie Maxima.

Šťastný Halloween ! Úžasný lak na telo od @MakeupByMario pic.twitter.com/RTaLnR36st

- Noel Leon (@INoelLeon) 2. novembra 2017

Ďalším obľúbeným časopisom, s ktorým pracovala, je GQ časopis - založený v roku 1931, je známy svojim spravodajstvom o kultúre, móde a štýle pre mužov. Tiež obsahujú články o knihách, technológiách, cestovaní, športe, sexe, fitnes, hudbe a ďalších. Objavila sa v segmente GQ Travel na webových stránkach spoločnosti, pretože sa zúčastnila každoročného podujatia s názvom Burning Man. Táto udalosť vidí dočasné mesto postavené v púšti Black Rock ako experiment v komunite a umení. Je to udalosť, ktorá skúma umelecké sebavyjadrenie a stala sa obľúbenou udalosťou na návštevu medzi influencermi. Vyvrcholí to rituálnym spálením veľkej drevenej podobizne s názvom Muž.

Osobný život a sociálne médiá

O jej osobnom živote je známe, že Leon je bisexuál a o svojej sexualite bola vždy otvorená. Spomína, že jej neprekáža, ak sa ľuďom nepáči jej sexualita, pretože nemôže zmeniť svoje preferencie iba rozhodnutím. Na základe jej skúseností však väčšinu jej vzťahov vytočí fakt, že ju lákajú obe pohlavia. V roku 2017 oznámila, že randí so ženou, aj keď nie je známe, či sú stále spolu. Venuje sa tiež spontánnemu sexu.

Spomína, že cvičením na rozvoj svojho tela trávi veľa času ako mnohé iné profesionálne modelky. Je veľkou sledovateľkou Národného verejného rozhlasu (NPR). Rovnako ako mnohé modelky je veľmi aktívna online prostredníctvom účtov na sociálnych médiách. Jej účtu na Instagrame sa podarilo dosiahnuť viac ako milión sledovateľov. Má tiež účet na Facebooku, ktorý má viac ako 90 000 sledovateľov, ktorý propaguje jej účet Instagram vrátane videí so skicami. Má tiež kanál YouTube, ale viac ako rok neuverejnila nič nové.