Kto je Sebastian Marroquin?

Juan Pablo Escobar Henao sa narodil 24. februára 1977 v Medelline v Kolumbii. Je architekt a autor, ale možno je známejší ako syn kolumbijského narkobaróna Pabla Escobara. Väčšinu svojho života sa pokúšal nebyť spojený so svojim otcom alebo s obchodom s drogami vo svojej krajine.
'

Čistá hodnota Sebastiana Marroquina

Ako bohatý je Sebastian Marroquin? V polovici roku 2018 nás zdroje informujú o čistom majetku, ktorý je na úrovni 30 miliónov dolárov, a ktorý bol väčšinou získaný úspechom v jeho početných podnikateľských aktivitách vrátane architektonických prác. Mnohí tvrdia, že značná časť jeho bohatstva bola spôsobená nelegálnym obchodom, ktorý jeho otec vykonával pred smrťou. Keďže Sebastian pokračuje vo svojom úsilí, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jeho bohatstvo.

Život a smrť Pabla Escobara

Pablo Escobar bol počas svojho života považovaný za jedného z najbohatších vodcov drogových kartelov s názvom Kráľ kokaínu, ktorý bol zodpovedný za 80% kokaínu pašovaného do USA. Je zaradený medzi najbohatších zločincov v histórii a jeho čistá hodnota sa počas vrcholiacej vlády na začiatku 90. rokov odhadovala na viac ako 30 miliárd dolárov. Jeho úsilie rozšíriť svoje podnikanie s kokaínom do USA sa ukázalo ako úspešné kvôli rastúcemu dopytu po tejto droge. Vytvoril drogovú sieť známu ako Medellínsky kartel, ktorá viedla k vraždám mnohých politikov, sudcov, policajtov a kohokoľvek iného, ​​kto sa mu postavil do cesty.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

... Bez straty úcty k obetiam. 24. výročie. 2. december 2017. 1949-1993

Príspevok zdieľaný používateľom Juan Pablo Escobar Henao (@juanpabloescobarhenao) 2. decembra 2017 o 14:22 PST


Pablo však bol sledovaný kvôli nadmernému používaniu telefónu a našiel ho, keď sa pokúšal telefonovať svojmu synovi. Polícia obkľúčila budovu, v ktorej sa nachádzal, a pokúsil sa utiecť cez strechy, neúspešne, pretože ho polícia zastrelila.
'

Zanechanie hriechov svojho Otca

Po smrti svojho otca Sebastian spolu so svojou sestrou a matkou utiekol do Mozambiku. Potom cestovali na turistické víza do Argentíny a zostali tam, aby sa stali občanmi krajiny. Použil meno Sebastian Marroquin z telefónneho zoznamu, pretože veril, že jeho pôvodné meno zaklel kňaz voodoo, s ktorým sa stretol v Mozambiku. Jeho sestra sa presťahovala do USA a pracovala ako inžinierka. Meno jeho otca žilo aj po jeho smrti a zarobilo by im to ďalší príjem z oblečenia spolu s výrobkami podobnými Escobarovi.
'Sebastian však dáva prednosť tomu, aby nebol vôbec spojený so svojim otcom, kartelom Medelline alebo obchodovaním s drogami v Kolumbii. Študoval a vyštudoval architektúru a neskôr sa presťahoval do Palerma Soho v argentínskom Buenos Aires. Teraz má manželku - Maria Angeles Sarmiento - a syna Juana Emilia. Do Kolumbie sa vrátil dvakrát - navštívil hrob svojho otca a pokúsil sa vstúpiť aj do Haciendy Napoles, ktorá bola otcovým majetkom s rozlohou 20 kilometrov štvorcových, skonfiškovaná kolumbijskou vládou, ale vstup naň nebol povolený. Z panstva sa neskôr stalo múzeum Escobarových zločinov, kemping a verejný park.
'

Dokument, spisovateľstvo a firmy

V roku 2009 bol vydaný argentínsky dokumentárny film s názvom Hriechy môjho otca, ktorého tvorba trvala päť rokov. Vo filme sa ukázalo, že neskôr navštevoval deti svojich obetí a ospravedlnil sa im za to, že jeho otec nariadil zavraždenie ich rodičov počas jeho pôsobenia ako drogový boss. Dokumentárny film sa zameral na ukončenie nenávisti a podporu zmierenia. Vydal tiež knihu s názvom Pablo Escobar: Môj otec, v skutočnosti používa svoje rodné meno Juan Pablo Escobar.

Marroquin navyše vydal svoju vlastnú sériu oblečenia, ktorá propaguje organický materiál s názvom Escobar Henao, medzi niektoré z najdôležitejších vecí patria položky zo života jeho otca, ale podnik údajne neuviedol žiadny zisk; časť získaných peňazí údajne poputuje kolumbijským charitatívnym organizáciám a obetiam priestupkov jeho otca.

In Populárna kultúra

Napriek tomu, že jeho otec pred mnohými rokmi zomrel, je stále témou mnohých kníh, filmov a televíznych relácií, ktoré ho často zobrazujú spolu s rodinou. Rodina sa predstavila počas prvých dvoch sezón Narcosu, ktoré ukázali vzostup Pabla Escobara v obchode s drogami a vytvorenie jeho kartelu.

https://t.co/ngLdrfIhk0 https://t.co/KXEO6HYBmy

- Sebastian Marroquin (@sebasmarro) 9. júl 2018

Kým šou hľadala miesto, jeden zo skautov bol zavraždený, čo prinútilo Sebastiana urobiť vyhlásenie, v ktorom uviedol, že okrem mien sa nič nezmenilo, a tiež uviedol, že korupcia a obchodovanie s drogami sú v Kolumbii stále veľmi veľkým problémom . V posledných rokoch sa Sebastian vrátil k sústredeniu sa na svoj pracovný a rodinný život. Nedávno o ňom neboli žiadne správy a väčšinou žije v mieri v Argentíne.