Kto je Tracy Smith?

Tracy Smith sa narodila 7. apríla 1968 vo Wyoming City v štáte Ohio v USA a je novinárkou, známou na celom svete za svoju rozsiahlu prácu s CBS News a okrem iného aj ako korešpondentka pre CBS News Sunday Morning. v televíznej sieti. Predtým pracovala pre Channel One News.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Naša obľúbená noc v roku #lemonball @alexslemonade zvyšuje $$ na porazenie detskej rakoviny!

Príspevok zdieľaný používateľom Tracy Smithová (@thattracysmith) 13. januára 2018 o 21:32 PST

Tracy Smith Bio: Raný život a vzdelávanie

Tracy neodhalila veľa podrobností týkajúcich sa jej raného života, zahŕňa identitu jej rodičov a to, či má súrodencov alebo nie. Tiež podrobnosti o jej stredoškolskom vzdelaní zostávajú médiám neznáme, po ukončení strednej školy sa však Tracy zapísala na Bostonskú univerzitu, kde študovala vysielanú žurnalistiku a absolvovala sumumum cum laude. Potom Tracy pokračovala v štúdiu na University of Southern California, kde získala titul MA v odbore žurnalistika.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Išli sme domov s #meghantrainor a uviazli v snehovej búrke #nantucket #itsanisland #worthit

Príspevok zdieľaný používateľom Tracy Smithová (@thattracysmith) 1. marca 2016 o 9:16 hod. PST

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Tracy stala svetoznámou novinárkou a súčasťou siete CBS News, strávila niekoľko rokov zdokonaľovaním svojich schopností na rôznych televíznych staniciach, počínajúc KERO-TV, pobočkou CBS v Bakersfielde v Kalifornii. Zostala tam niekoľko rokov, kým jej tvrdú prácu uznal Channel One News, pre ktorú bola najskôr terénnou reportérkou, a potom ju presťahovali na pozíciu kotvy. Postupne sa jej úloha na stanici zvyšovala a ona dostala niekoľko dôležitých príbehov, o ktorých mala v nasledujúcich rokoch informovať. Výsledkom bolo niekoľko ocenení a uznaní, vrátane Zlatého Huga z Medzinárodného filmového festivalu v Chicagu za správy o tínedžeroch v zneužívajúcich vzťahoch. Okrem toho sa okrem iného venovala aj takýmto príbehom, ako napríklad zavraždeniu Jicchaka Rabina v Izraeli, potom vojnám v Čečensku a južnom Sudáne.

'Témou mojej hudby je žiť svoj život a byť tým, kým ste ... vyveste svoju vlajku!' @Ružová @CBS nedeľa pic.twitter.com/yq1QVlvMfk

- Tracy Smith (@thattracysmith) 8. október 2017

Stúpajte na výslnie

Tracy dostala ponuku na zmenu kariéry v roku 2000, keď CBS News uznala jej schopnosť, a dostala ponuku, ktorú nemohla odmietnuť. Tracy sa okamžite stala súčasťou siete. bola zaradená ako národná korešpondentka pre The Early Show, kde sa prvýkrát objavila na plátne v polovici roku 2000, po ktorej sa Tracy čoskoro pripojila k niekoľkým ďalším obľúbeným reláciám na CBS, vrátane CBS News Sunday Morning, potom The CBS Evening News so Scottom Pelleym a 48 hodín, okrem iného, ​​všetko to pomohlo vytvoriť ju ako národnú novinárku. Tracy počas svojho pôsobenia v CBS rozoberala množstvo zaujímavých príbehov, ako napríklad hurikán Katrina, zimné olympijské hry 2006 v talianskom Turíne či prezidentskú kampaň v roku 2008. Okrem toho získala cenu Emmy za prácu a jej tím pri hlásení bombového útoku na bostonský maratón, ktorý bol odvysielaný v epizóde 48 hodín s názvom Chytený. Viedla tiež rozhovory s osobnosťami, akými sú 50 Cent, Kelly Clarkson a Michael Douglas, a mnohými ďalšími.

Vrátili sme sa s Meghan Trainor do Cape Cod a Nantucketu, kde vyrastala. A bolo to, ako keby prišla tínedžerská fantázia ...

pridané Tracy Smith Správy CBS na Piatok 4. marca 2016

Neustály úspech

Tracy naďalej napreduje vo svojej kariére a za svoje úsilie získala okrem Emmy niekoľko prestížnych ocenení, napríklad štyri ceny Asociácie žien v televízii Gracie Allen a sedem národných cien Educational Media Network Awards, ako aj Wilburovu cenu. okrem iného aj z Rady komunikátorov náboženstva.

Tracy Smith Čistá hodnota

Od začiatku svojej kariéry pracovala pre niekoľko prominentných sietí, až kým sa nedostala k CBS News. Teraz je na stanici 18 rokov, počas ktorých sa stala jednou z najvýznamnejších novinárov siete. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako bohatá je Tracy Smith v polovici roku 2018? Podľa autoritatívnych zdrojov sa odhaduje, že čistá hodnota Tracy Smithovej dosahuje až 20 miliónov dolárov, čo je dosť pôsobivé, nemyslíte?

Toto nedeľné ráno CBS navštevujeme Althorp. Jeho majiteľ, Earl Charles Spencer, má niekoľko celkom fascinujúcich príbehov. Navyše je to také fantastické.

pridané Tracy Smith Správy CBS na V sobotu 14. marca 2015

Viete o Tracyho osobnom živote, rodine, manželstve, manželovi, deťoch?

Pokiaľ ide o jej osobný život, Tracy bola celkom otvorená ohľadom vzostupov a pádov, ktoré sa jej stávajú, keď nie je pred kamerou. Tracy je vydatá za svojho kolegu Johna D’Amelia, s ktorým má dve deti, dvojčatá John Jr. a dcéru Giu, narodené 19. marca 2008. '

Zdroj obrázkuJohn je producent, ktorý v súčasnej dobe pracuje pre CBS News a je zodpovedný za produkciu relácie CBS News Sunday Morning. Predtým pôsobil aj v Channel One News, kde v rokoch 1992 až 2000 pôsobil ako senior producent.

Popularita internetu

Od začiatku svojej kariéry sa Tracy stala mimoriadne populárnou na platformách sociálnych médií, kde tisíce ľudí čakali na jej ďalšie príspevky. Je veľmi populárna na Twitteri a Facebooku, aj keď sa dá nájsť aj na Instagrame. Ona oficiálny účet na Twitteri má viac ako 10 000 sledovateľov, s ktorými sa podelila o svoje najnovšie kariérne úsilie vrátane príspevku o Návrat Steva Perryho na hudobnú scénu , o ktorom informovala. Tracy je tiež veľmi obľúbená na Facebook , na ktorej má niečo cez 3 800 sledovateľov, ale od apríla 2018 nič neuverejnila. Tracy je celkom aktívna Instagram tiež, na ktorej má viac ako 1 000 sledovateľov, a urobila túto sociálnu sieť o niečo osobnejšou a zdieľa obrázky jej deti pomerne často, na rôznych miestach vrátane Tábory na zvyšovanie povedomia o rakovine detí . Ak teda ešte nie ste fanúšikom tejto prominentnej novinárky, je to ideálna príležitosť, ako sa ňou stať, jednoducho preskočte na jej oficiálne stránky.