Kto je manžel Tiny Turnerovej Erwin Bach?

Narodený v znamení Vodnára 24thmarca 1956 v vtedy západnom Nemecku v Kolíne nad Rýnom je Erwin Bach 62-ročný belošský hudobný producent a herec, ale pravdepodobne je známy predovšetkým z manželstva s legendárnou speváčkou a skladateľkou Tinou Turnerovou. Počas svojej kariéry dosiahol aj niekoľko vlastných úspechov, produkoval hudbu pre mnohé hudobné produkčné spoločnosti a od 80. rokov minulého storočia pôsobil v často lukratívnom obchode s hudobnou produkciou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tina najnovšie ... Starne elegantne a krásne !!! ❤️ ??? #tinaturner #likesforlikes #tagsforlikes

Príspevok zdieľaný používateľom Tina Turnerová (@tina.turner) 9. apríla 2017 o 17:38 PDT

Raný život a vzdelávanie

V súčasnosti bohužiaľ neexistujú žiadne informácie o Erwinovom ranom živote, od mien jeho rodičov a ich profesií, súrodencov až po jeho rané záľuby, záujmy a vzdelanie, ale predpokladá sa, že má vysokoškolské vzdelanie, aby mohol zastávať pozície, ktoré má. V určitom období svojho života sa presťahoval do Švajčiarska a získal švajčiarske občianstvo, ale nič iné sa nedá s istotou povedať o Erwinovom ranom živote a vzdelaní.
'

Kariéra

Erwin začal svoju hudobnú produkčnú kariéru v roku 1985 ako rekordný zamestnanec v zatiaľ nešpecifikovanej spoločnosti. Počas svojej kariéry zastával rôzne prestížne pozície, napríklad v spoločnosti EMI Germany ako generálny riaditeľ divízií a neskôr v tej istej spoločnosti vo Švajčiarsku ako generálny riaditeľ spoločnosti EMI Recorded Music. Napriek tomu žiadny z týchto úspechov nie je ten, ktorý dosiahol po stretnutí s Tinou Turner a začatím práce s ňou. Okrem toho pomohol viacerým hudobníkom dostať sa pod jeho správu k sláve, ako napríklad Manu Chao, Radiohead, Queen, Pink Floyd, Pet Shop Boys a prirodzene Tina Turner, aj keď už pred stretnutím bola hviezdou. Vzhľadom na nedostatok informácií sa o jeho kariére nedá veľa povedať.

Stretnutie

Väčšina mediálnych zdrojov uvádza, že Erwin sa stretol s Tinou na párty vydavateľstva EMI v roku 1985, ale sama Tina Turner hovorí, že sa stretli skôr, keď pristála na letisku Heathrow a on ju prišiel previezť. Roztiahol ruky a pozdravil ju veľkým „ahoj“, ku ktorému zmätene ustúpila, pretože ho ešte nepoznala, ale urobili predstavenie a Tina ho od toho bodu priťahovala, a keď sa dostali do auto a vydali sa na miesto určenia, tvrdí, že jej srdce už bilo rýchlo a uviedla, že to bola láska na prvý pohľad.

https://www.youtube.com/watch?v=CubymVS5EOo

Druhý manžel

Tina bola vydatá za Ikeho Turnera predtým, ako sa zoznámila s Erwinom, pred ktorým bola nejaký čas vo vzťahu s Raymondom Hillom a v roku 1958 sa im narodil syn Craig. Rozišli sa neznámym dátumom a po nejakom čase začal chodiť s Ikeom Turnerom; chodili spolu niekoľko mesiacov, než sa nakoniec vzali, čo najskôr vyzeralo ako dobré rozhodnutie pre oboch. Potom, čo Tina porodila ich syna menom Roland, sa Ike voči nej správal urážlivo a začal riešiť ich spory pomocou fyzického násilia. Tina nakoniec podala žiadosť o rozvod a aj keď ju toto rozhodnutie oslobodilo od zneužívajúceho manželstva, stálo ju to aj väčšinu majetku, ktorý Ike stratil pri rozvodovom vyrovnaní.

Rovnako herec

Aj keď je pôvodne hudobným producentom, Erwin má v internetovej filmovej databáze celkovo päť pripísaných titulov pod svojim menom. Predstavil sa v dvoch dokumentoch a televíznom seriáli a zároveň produkoval dokument s názvom Tina Turner, ktorý je v súčasnosti v predprodukcii. V roku 1999 mal tiež skutočnú úlohu v hre Maldito Amor: Demasiado Tarde.
'

Svadba

Po dvadsaťsedemročnom randení Erwin konečne navrhla Tine, keď mala 50 rokov. Ako hovoria médiá, keďže jeho angličtina nebola na začiatku taká dobrá, konkrétne sa opýtal „Vezmeš si ma?“. Hovorí sa tiež, že Tina pôvodne prijala jeho návrh v obave, že vzťah ukončí, pričom stále mala rôzne pochybnosti o ich budúcom manželstve. Napriek tomu sa jej rozhodnutie ukázalo ako dobré a zosobášili sa 4. júla 2013 na súkromnom obrade na brehu Zürišského jazera vo Švajčiarsku. Tina mala na svadbe jedinečný dizajn Giorgia Armaniho a všetkých 120 pozvaných bolo požiadaných, aby nosili biele. Okrem toho mali v budhistickej tradícii ďalší svadobný obrad.

pridané Erwin Bach na Štvrtok 12. septembra 2013

Aká je čistá hodnota Erwina Bacha?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako bohatý je Erwin Bach v polovici roka 2018? Podľa rôznych autoritatívnych zdrojov sa odhaduje, že súčasný celkový súčet akumulovaného bohatstva Erwina je takmer 50 miliónov dolárov, čo do značnej miery pomohlo jeho početným úspechom v hudobnom priemysle, pričom najväčší prínos priniesla jeho dlhodobá pozícia Tininej manažérky. a poradca. Ako sa jeho kariéra naďalej vyvíja, dá sa očakávať, že spomínanú čiastku bude ešte zvyšovať.

Merania tela


Pokiaľ ide o fyzické vlastnosti hudobného producenta, z rôznych zdrojov je známe, že jeho výška je 1,73 m, ale iné štatistiky nie sú k dispozícii. Jeho vlasy sú čierne a oči tmavohnedé, zatiaľ čo jeho tvar tela je všeobecne popisovaný ako pravidelný.

Prítomnosť sociálnych médií

Vzhľadom na veľký vplyv sociálnych sietí je v dnešnej dobe bežnou záležitosťou aktívnych hudobných producentov udržiavať blízky a aktívny vzťah so svojimi fanúšikmi, aby sa zvýšila popularita spoločností, pre ktoré pracujú, a tým aj ich vlastných. čistá hodnota. Zdá sa však, že Erwin sa o tento trend celebrít príliš nestará, pretože jeho prítomnosť na hlavných sieťach sociálnych médií neexistuje; akékoľvek účty na Facebooku, Twitteri alebo Instagrame sú pre verejnosť neprístupné.