Kto je Stylosa?

Tom - priezvisko neznáme - sa narodil 24. februára 1987 v Anglicku a je osobnosťou služby YouTube, najlepšie známou z kanála s názvom Unit Lost - Great British Gaming, zameraného predovšetkým na obsah videohry Overwatch. Venuje sa aj videám o ďalších videohrách, s dôrazom na strieľačky z pohľadu prvej osoby.

Čistá hodnota Stylosy

Ako bohatý je Stylosa? V polovici roku 2019 zdroje odhadujú čistú hodnotu viac ako 400 000 dolárov, ktorá bola získaná úspešnou kariérou na YouTube. Na webe je aktívny od roku 2011 a jeho online sláva ho priviedla k mnohým príležitostiam. Ako pokračuje v kariére, očakáva sa, že aj jeho bohatstvo bude stále rásť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chorý! Môj ružový @spitfire alternatívny dres je tu! Opakovanie celkového madlad @gestureow ?? @playoverwatch @overwatchleague

Príspevok zdieľaný @ stylosa 4. júla 2019 o 13:39 PDT

Raný život a začiatky na YouTube

O Stylose je známe veľmi málo pred vznikom jeho kanála na YouTube. Napriek všetkým svojim aktivitám online nezdieľal veľa podrobností o svojom vzdelaní, detstve a rodine. Je pravdepodobné, že si v mladosti vybudoval veľký záujem o videohry, a najmä si užíval strieľačky z pohľadu prvej osoby. Nakoniec si všimol, ako niekoľko osobností YouTube hľadá prostredníctvom platformy úspech, a rozhodol sa, že to bude skvelé plošina nájsť si vlastnú cestu k sláve a bohatstvu.

YouTube je webová stránka na zdieľanie videa, ktorú vlastní Google, a bola to myšlienka troch bývalých zamestnancov PayPalu. Web bol spustený v roku 2005 a od tej doby sa stal jedným z webov s najvyššou návštevnosťou na internete. Umožňuje používateľom nahrávať videá, ktoré si môžu prezerať ostatní, ktorí ich potom môžu hodnotiť, zdieľať, komentovať a podávať o nich správy, pričom sa prihlásia na odber autorov, ktorých majú radi. Na YouTube je k dispozícii množstvo typov videí, vrátane videoblogov (vlogov), vzdelávacích videí, videoklipov, dokumentárnych filmov, ukážok filmov, hudobných videí a mnohých ďalších. '

StylosaObsah YouTube

V roku 2011 Stylosa ešte nemal smer pre svoj kanál a hrával hlavne hry, ktoré ho v tom čase zaujímali. Jednou z hier, ktoré v tomto období hral, ​​bola Rift , voľne dostupná, rozsiahla online hra pre viacerých hráčov (MMORPG), ktorá sa odohráva vo fantasy svete Telara. Hráči sa pripoja k jednej z dvoch konkurenčných frakcií, pričom pre každú je k dispozícii výber tried a rás. Názov hry je prevzatý z nepriateľov a bitiek, ktoré často vychádzajú z Riftov.

Čoskoro začal hrať ďalšie hry, vrátane Magicka, ktorá je akčnou dobrodružnou videohrou dostupnou prostredníctvom služby Steam. Vyvinulo ho osem študentov Technickej univerzity v Lulee a bol úspešný, vďaka čomu je výlučne zodpovedný za väčšinu zisku vydavateľstva Paradox Interactive v roku 2012. Hra je založená na severskej mytológii so štyrmi obrázkami posvätného rádu, ktorý cestuje do boja. zlý čarodejník a jeho prisluhovači. Táto hra tiež čerpá inšpiráciu z Diabla a Warhammera, pričom komédiu používa aj na efekt.

Overwatch a najnovší obsah

Stylosa sa nakoniec dostal na nohy, keď sa začal zaujímať o multiplayerovú strieľačku z pohľadu prvej osoby s názvom Overwatch. Hru vydáva spoločnosť Blizzard Entertainment a bola vydaná v roku 2016. V hre sa hráči stali súčasťou šesťčlenného tímu, pričom každý si vybral hrdinu zo zoznamu s viac ako 30 postavami. Hráči potom bojujú s iným tímom, aby sa pokúsili zaistiť alebo ubrániť kontrolné body na mape s obmedzeným časom - prostredníctvom loot boxov môžu získavať kozmetické odmeny, ako sú skiny a víťazné pózy. Hra bola pôvodne spustená s ležérnym hraním a konkurenčným režimom pre ostatných hráčov. Nakoniec bezplatne pridali ďalší obsah, ako sú mapy, herné režimy, postavy a podobne.

Hra vznikla po zrušení ich plánovaného MMORPG s názvom Titan a zvyšky tejto hry sa stali inšpiráciou pre túto novú franšízu. Hra sa inšpiruje strieľačkami z pohľadu prvej osoby, ako je Team Fortress 2, a taktiež používa koncepty z online bojových polí pre viacerých hráčov, ako je League of Legends. Od svojho uvedenia na trh Stylosa neustále vytvára obsah pre túto hru, vrátane herných a aktualizačných videí, fám, videonahrávok, návodov a mnohých ďalších.

JE TO OFICIÁLNE! Výsledky biopsie sa vrátili, prvýkrát v celom svojom dospelom živote som prešiel od Crohnovej úplnej remisie!

Som taká šťastná, že sa mi chce plakať. Mám pocit, že mi bol daný nový život a neviem, čo s tým robiť lol! pic.twitter.com/bckDE7d8nE

- Stylosa (@Stylosa) 21. júna 2019

Osobný život a sociálne médiá

O jeho osobnom živote nie je veľa známeho o Stylosových romantických vzťahoch. O tomto aspekte svojho života nebol otvorený a všetky znaky naznačujú pravdepodobnosť, že je slobodný, pretože neexistujú dôkazy, ktoré by naznačovali opak. Aj keď sa stal rešpektovaným členom komunity Overwatch, získal tiež veľa kritiky za svoju tendenciu preháňať alebo vytvárať fámy vo svoj vlastný prospech. Tiež bol kritizovaný za vytváranie dlhších videí na YouTube, pretože zbytočne naťahoval obsah, aby mohol na webe zarábať viac.

Podobne ako mnoho ďalších osobností z oblasti YouTube a hier, je veľmi aktívny online prostredníctvom stránok sociálnych médií. Má účet na Instagrame, na ktorom má viac ako 13 000 sledovateľov a ktorý mu dával trochu nahliadnuť do jeho života mimo jeho snaženia na YouTube. Vlastní domáceho psa a často zverejňuje fotografie, na ktorých je so psom. Venuje sa tiež mnohým outdoorovým aktivitám a často chodí na akcie, na ktorých je Overwatch. Ďalší účet, ktorý má, je na Twitteri, na ktorom má takmer 140 000 sledovateľov, a na ktorom prináša aktuálne informácie o svojom živote a zároveň zverejňuje obsah meme pre svojich sledovateľov z Overwatch. Podobne ako mnohé osobnosti YouTube, streamuje aj ako alternatívnu formu príjmu a spôsob priamej interakcie so svojimi fanúšikmi.