Daniel Kyre Úvod

Daniel Kyre sa narodil v Južnej Karolíne v USA 6. júla 1994, takže v znamení zverokruhu Rak a mal americkú národnosť - bol obľúbený pre svoj kanál YouTube, ale zomrel v roku 2015 vo veku 21 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?

Príspevok zdieľaný používateľom Daniel Kyre (@dankyre) 22. júna 2015 o 12:43 PDT

Raný život a vzdelávanie

Daniel vyrastal v Južnej Karolíne so svojimi rodičmi Matthewom a Tami a svojou mladšou sestrou Melissou, ale jeho otec zomrel počas dospievania. Daniel sa odmalička zaujímal o hru na gitare a keď sa v tom zorientoval, začal učiť svojho spolubývajúceho a veľmi blízkeho priateľa Marka Fischbacha.

Kariéra na internete

Danielova kariéra sa začala v momente, keď spustil komédiu a hudbu Cyndago Kanál YouTube spolu s jeho priateľom Ryanom Mageem - už vytvárali videá, ale nikdy ich nezverejnili. Duo pracovalo v Južnej Karolíne, pretože obaja boli odtiaľto, ale súhlasili, že sa začiatkom roku 2015 presťahujú do Los Angeles v Kalifornii - rýchlo sa preslávili svojimi komediálnymi skečmi a jedinečným zmyslom pre humor, vtipnými piesňami a spolupráca s niektorými z najznámejších ľudí na YouTube. Ich najobľúbenejšie video na kanáli je Blonde Boyz | Pôvodné hudobné video Cyndago pretože bolo zhliadnutých viac ako 5,7 milióna krát, pričom medzi niekoľko ďalších ich videí s viac ako 2 miliónmi zobrazení patrí Hire My Ass [feat. Markiplier, Danny Sexbang & Matthias], The Warfstache Affair a Daniel Kyre, čo je video, ktoré Ryan natočil na rozlúčku s Danielom. Keď dorazili do LA, najali tretieho člena, chlapca menom Matt Watson, ktorý mal väčšinou na starosti úpravu videí, ktoré vytvorili - kanál mal do konca roku 2015 viac ako 200 000 predplatiteľov, ale skupina sa po smrti rozpadla. Daniel.

Okrem toho, že bol Daniel aktívny, bol aj dobrým skladateľom a na Soundcloud nahral niekoľko zvukových stôp vrátane hudby Burglar a Good Guy - v týchto piesňach spieva aj hrá na gitare. '

Daniel KyreKanál Cyndago YouTube

Cyndago uviedli na trh v decembri 2012 Ryan Magee a Daniel Kyre, ktorého napadlo vytvoriť satirické videá s trochou komédie, hudby a temných skíc. Z dua sa stala trojica po Mattovi Watsonovi z Deti s problémami kanál sa pripojil, aby upravil svoj obsah.

Pred spustením kanála mal Ryan už svoj vlastný osobný kanál z roku 2011, ale nikdy sa mu nepáčilo nič, čo nahral, ​​a v priebehu niekoľkých dní po nahraní odstránil každé video. Rozhodol sa požiadať Daniela o pomoc s jeho videom Timely Travel, ktoré bolo nakoniec tiež vymazané - ich ďalšia spolupráca bola plodná, pretože vytvorili hudobné video s názvom Rodney the Frag Grenade, ktoré bolo potom zverejnené na Ryanovom kanáli. Pretože sa Ryan cítil zle, že Daniel za video nedostal žiaden kredit, obaja vytvorili Cyndago a odvtedy spolu natáčajú videá.

Prostredníctvom internetu sa stretli so svojim tretím partnerom - Daniel našiel na YouTube videá Marka Fischbacha Let’s Play a spolu s Ryanom sa ho spýtali, či chce byť rozprávačom jedného z ich hororových náčrtkov s názvom Nebezpečenstvo vo fikcii, s ktorým Mark súhlasil. Mark potom zaplatil za letenky do LA a nechal ich u neho zostať týždeň, kým sa títo dvaja rozhodli presťahovať sa tam natrvalo a stali sa YouTubermi na plný úväzok. Napriek tomu, že Mark pomáhal Danielovi a Ryanovi s ich kanálom, nikdy nebol oficiálnym členom skupiny - v auguste 2015 sa Matt Watson pridal k Cyndagu ako hlavný redaktor.

Potom, čo Daniel zomrel, Ryan nahral na kanál Cyndago YouTube posledné video na počesť svojho priateľa - video sleduje ich dobrodružstvo počas rokov, keď sa poznali. Potom, čo bol Cyndago rozpustený, Ryan a Matt prešli na používanie kanála YouTube pre deti s problémami, ale nakoniec sa rozhodli spustiť nový herný kanál s názvom Super mega , ktorú spustili 19. januára 2016 a doteraz získala dohromady viac ako 640 000 sledovateľov a takmer 160 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí.

Danielova smrť

16. septembra 2015 našli Daniela v bezvedomí vo svojej izbe pokus o samovraždu - rýchlo ho previezli na pohotovosť a previezli ho na jednotku intenzívnej starostlivosti, kde strávil ďalšie dva dni. Lekári však uviedli, že poškodenie mozgu, ktoré spôsobil, nie je možné napraviť a že neprežije - 18. septembra 2015 ho vzali z podpory života. Daniel zanechal matku a sestru - bol spálený a jeho rodina udržal si popol.

Jeho matka a sestra po jeho smrti oslovili ľudí so správou „Ak má niekto z vás samovražedné myšlienky alebo bojuje s úzkosťou/depresiou, vyzývame vás, prosím, vyhľadajte pomoc. Máte väčšiu hodnotu, ako si myslíte, a samovražda má obrovský vplyv na všetkých okolo vás - na vašich priateľov, rodinu a na život každého, koho ste sa dotkli. Vždy je nádej. Vždy existuje zajtrajšok. ‘

Dôvod, prečo si Daniel vzal život, nie je známy - niektorí z jeho fanúšikov, ktorí sledovali každé jeho video, uviedli, že pri pohľade na jeho osobný život to nie je také jasné. Údajne ho týrala jeho bývalá priateľka, kvôli svojmu zdravotnému stavu strávil veľa času v nemocnici, biologický otec mu zomrel v náručí a po smrti otca sa často hádal s matkou. Hneď v deň smrti mu jeho nevlastný otec poslal textovú správu s otázkou: „Si šťastný?“, Ale nedostal odpoveď-o hodinu neskôr zavolali jeho nevlastnému otcovi a informovali ho o tom, čo sa stalo. Daniel údajne trpel depresiou a mal bipolárnu poruchu.

Jeden z jeho najbližších priateľov, hviezda YouTube, Mark Fischbach, si po Danielovej smrti na chvíľu urobil prestávku vo vytváraní videí - jeho prvé video po návrate na YouTube malo názov Stratený priateľ .

Osobný život a vzťahy

O Danielovom milostnom živote nie je veľa známe, pretože len zriedka hovoril o svojich priateľkách - hovorí sa, že v roku 2014 chodil s dievčaťom, ktoré sa k nemu nechovalo najlepšie, ale to sa nepotvrdilo.

Vzhľad a čistá hodnota

Daniel mal 21 rokov, keď zomrel. Mal krátke blond vlasy, modré oči a nosil okuliare. Ľudia milovali jeho pozitivitu a zmysel pre humor. V čase jeho smrti sa podľa autoritatívnych zdrojov jeho čisté bohatstvo odhadovalo na približne 100 000 dolárov.

Moja nana má 95 rokov a vie, o čo ide pic.twitter.com/RXHXujZWB7

- Daniel Kyre (@dankyre) 5. júna 2015

Účty sociálnych médií

Danielove účty na niekoľkých platformách sociálnych médií sú stále otvorené, pretože jeho rodičia chceli, aby zostali tak, ako boli - Daniel si založil účet Twitter v januári 2010 a účet má takmer 20 000 sledovateľov, zatiaľ čo Daniel tweetoval asi 450 -krát. Jeho Instagram účet sleduje približne 32 000 ľudí, pričom je naň nahraných 352 fotografií - existuje aj facebooková stránka Daniela s názvom RIP Daniel Kyre, ktorú sleduje viac ako 1 000 ľudí.