Kto je Sara X Mills?

Sara X Mills sa narodila 6. Pred slávou na YouTube modelovala rôzne reklamné kampane a časopisy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď hovorím, že som autista, ľudia si často myslia, že to znamená, že som svojrázny, pýtajú sa ma, čo ma robí autistom a prečo je dôležitá diagnóza. Pretože je to veľmi osobné a ľudia na internete sú hrozní, nerád o tejto časti hovorím do hĺbky, ale dnes je #worldautismawarenessday, takže budeme RAW. Predstavte si to: Ste na planéte s partiou ďalších ľudí, ktorí sa vám podobajú, rozumiete ich slovám, ale keď sa s nimi pokúšate spojiť, nedokážete prísť na to, ako. Títo iní ľudia nehovoria, čo majú na mysli, a nemôžete interpretovať, čo sú ich zámery, pretože nebudú hovoriť otvorene. Málokto je úprimný a nemá rád, keď ste úprimní. Zdá sa, že všetci poznajú pravidlá, ktoré vás nikdy neučili, a reagujú na všetko nelogickými spôsobmi. Veľa sa smejete a robíte si srandu z toho, aký ste zvláštny, keď ste sám sebou. Všetko je hlasné, svetlé a preplnené, ale nikto si to nevšimne. Veci, ktoré sa zdajú byť v poriadku alebo dokonca zábavné pre vaše okolie, sú pre vás mučením. Hovorí sa, že si taký SMART. Prečo nemôžete robiť veci ako všetci ostatní ?! Čudujete sa aj tomuto. Očividne vám niečo chýba, ale nemôžete pochopiť, čo. Študuješ roky a roky a roky. Učíte sa z každej chyby a existuje veľa. Trávite toľko času snahou skryť, ako sa líšite, že už neviete, kto ste. Teraz môžete týchto ľudí takmer bezchybne napodobňovať, ale stále sa k nim nemôžete pripojiť. Nemáte ich radi a bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte (a naozaj sa snažíte), oni to jednoducho vedia. Niekedy ich môžete na chvíľu oklamať, ale každý to nakoniec vidí. Predstavte si teda, že ten život prežijete niekoľko desaťročí. Potom zistíte, že nie ste chybní - ste len iní. Ty si autista Nekomunikujete rovnako. Nie ste blázon, reagujete inak na zmyslové podnety, nerozumiete emóciám nikoho, máte špeciálne záujmy. Preto je skutočné povedomie o autizme také dôležité. Preto je dôležitá znalosť toho, ako autizmus vyzerá u dievčat a žien. (nie je v komentároch) #autismawareness #autismacceptance

Príspevok zdieľaný používateľom saraontheinternet (@saraontheinternet) 2. apríla 2019 o 13:56 PDT

Bohatstvo Sary X Millsovej

Ako bohatá je Sara X Mills? Začiatkom roku 2019 zdroje odhadujú čistú hodnotu viac ako 700 000 dolárov, ktorá bola získaná úspechom v rôznych jej snahách. Spolupracovala s inými online osobnosťami a vďaka svojej online sláve získala veľa príležitostí. Ako pokračuje v kariére, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jej bohatstvo.

Raný život a samovražedné dievčatá

O detstve Sary X a jej rodine je známe veľmi málo. Nie sú známe ani podrobnosti o jej vzdelaní. Keď mala 18 rokov, pripojením sa k modelingu dostala príležitosť Samovražedné dievčatá , online komunita zameraná na pin-up modelky a ich sady fotografií. Tieto ženy sa volajú Suicide Girls a webovú stránku založila v roku 2001 Selena Mooney známa tiež ako Missy Suicide.

Web získava svoj príjem prostredníctvom platiacich členov, pretože väčšina ich obsahu je exkluzívna pre tých, ktorí poskytujú platby. Títo členovia získavajú prístup k obrázkom od modeliek, k svojim osobným profilom, blogovacím platformám a príležitosť pripojiť sa k skupinám založeným na podobných záujmoch. Na webovej stránke je tiež online obchod s tovarom, ktorý ponúka knihy, DVD a oblečenie. Táto webová stránka sa stala veľmi populárnou a predstavuje odkaz na popkultúru mnohých televíznych relácií. Modely z tohto webu boli tiež stvárnené v televízii, ako napríklad postava Dani California, ktorá vystupuje v šou Californication. '

Sara Xsprievodca duchom bieleho vlka

Prechod na YouTube

V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov Mills pokračoval v modelovaní nielen ako súčasť Suicide Girls, ale aj pre ďalšie spoločnosti, ktoré sa objavujú v reklamných kampaniach a časopisoch. Jej sláva ju nakoniec priviedla k online kariére na webe YouTube potom, čo sa objavila vo videu Sara X Does Mozart’s Malá nočná hudba ktoré sa stali virálnymi krátko po jeho vydaní. Skladba je jednou z najobľúbenejších skladieb Wolfganga Amadea Mozarta a často ju hrajú orchestre. Názov znamená malá serenáda alebo malá nočná hudba.

Na videu je vidieť úplne oblečenú, ale vyzlieka sa, aby sa ukázala v podprsenke - potom pristúpi k pohybu prsníkov v súlade s rytmom piesne. Video výrazne zvýšilo jej popularitu nielen kvôli neobvyklému obsahu, ale aj kvôli jej fyzickému vzhľadu. Po rastúcej online sláve sa Sara rozhodla vytvoriť si vlastnú kanál s názvom Sara X Mills, a začala tým, že predviedla svoje tetovacie práce, pričom svoje predchádzajúce video z Mozartu použila ako odrazový mostík pre svoju online kariéru.

https://www.youtube.com/watch?v=0DfSkW2z2qo

Obsah YouTube

Nakoniec sa obsah Sara X Mills začal viac zameriavať na krásu a starostlivosť o pleť a zároveň uverejňoval príbehové videá o svojom živote. Pokračovala aj v uverejňovaní obsahu o tetovaniach a videoblogoch - medzi jej najobľúbenejšie videá patrí aj tetovanie. Ďalším z jej najobľúbenejších videí bolo odstránenie implantátov. Jej kanál YouTube bol tiež jej spôsobom, ako sa odkloniť od glamour modelingu - ktorý často pózoval takmer odhaľujúcim spôsobom - a zamerať sa viac na krásu a štýl. Jej kanál sa rozrástol na viac ako 270 000 predplatiteľov.

Podľa jej slov si musela vybrať implantáty, pretože napriek tomu, že jej to v začiatkoch kariéry pomohlo, nebolo to z dlhodobého hľadiska bezpečné. Varuje divákov, ako môže byť kozmetická chirurgia nebezpečná. Spomenula, že ani po počiatočných implantátoch sa jej telo necítilo prirodzene a ak by im implantáty v neskoršom čase spôsobili problém, bude ťažké ich odstrániť. Neskôr spomenula, že podstúpila chirurgický zákrok na odstránenie implantátov a bolo veľmi ťažké sa s tým vyrovnať, pretože jej to pôvodne zanechalo zjazvený prsník. Podpora, ktorú dostala, jej však pomohla prekonať pôvodnú situáciu a ona sa kvôli tomu cíti zdravšie.

pridané Sara x mlyny na Utorok 13. septembra 2016

Osobný život

O jej osobnom živote je známe, že Sara X je vo vzťahu s Patrickom a obaja sú spolu nejaký čas, od začiatku jej kariéry na YouTube, a odvtedy ju podporuje. Počas svojej spolupráce s ňou na obsahu viackrát vystúpil na jej kanáli. Správy uvádzajú, že žijú spolu a vlastnia dvoch psov, aj keď je o ňom známych málo informácií.

Podobne ako mnohé ďalšie osobnosti YouTube, je veľmi aktívna online prostredníctvom účtov na webových stránkach sociálnych médií. Na Instagrame má účet, na ktorom má viac ako 500 000 sledovateľov, a na ktorý dáva predovšetkým osobné fotografie, ktoré sa teraz zmenili z glamour fotografií na viac zamerané na krásu, takže často propaguje svoj nový make -up, outfity a vzhľad. . Čas od času zverejní aj fotografie so svojim priateľom. Má tiež účet Twitter, ale od svojho vytvorenia v roku 2014 nezverejnila žiadny obsah. Existujú aj účty na Facebooku nesúce jej meno, ale sú to účty fanúšikov a nie sú s ňou nijako prepojené.